Чому «слугам народу» такий дорогий українофоб Булгаков?

ПОЛІТИКА
04.09.2022, 09:15
Чому «слугам народу» такий дорогий українофоб Булгаков?
Фото: 24 Канал

А тому, що "зелена" монобільшість, керована з Офісу Президента на вулиці Банковій у Києві, має чіткий план створити міні-росію в Україні.

Таку думку на своїй публічній Facebook-сторінці висловив народний депутат Верховної Ради IX скликання із фракції "Європейська солідарність" Микола Княжицький.

Як стверджує однопартієць Петра Порошенка, міністру Олександру Ткаченку і всім представникам влади час позбуватися колоніального малоросійства, а не просувати його у суспільстві та власних головах.

«Булгаков. Русскій мір. Музей. У нашому законі про гуманітарну деколонізацію ми вперше чітко формулюємо визначення ідеології "русского мира": ідеологія або російська неоколоніальна доктрина, в основі якої покладені шовіністичні, нацистські, расистські, ксенофобські, релігійні ідеї, образи та цілі, знищення України, геноцид Українського народу, невизнання суверенітету України та інших країн, яка має на меті насильницьке розширення російського понаднаціонального імперського простору як способу реалізації особливого цивілізаційного права росіян на масові вбивства, державний тероризм, військове вторгнення до інших країн, окупацію територій, поширення канонічної території Російської православної церкви за межі території Російської Федерації тощо.

Відтак Булгаков – яскравий символ і поборник цієї ідеології. Його зневажливе пихате ставлення до України викликає тільки щирий гнів і відчуття огиди. Міністр культури не погоджується, але його прямий обов'язок – підтримувати українську культуру, а не захищати російську, як це робить Ткаченко. Булгаков, очевидно вважав себе росіянином, був ним, не сприймав українізації, згодом переїхав у Москву. Це не заперечує навіть колектив музею. То що ж робити на Андріївському узвозі 13? На моє переконання, там варто зробити Музей становлення Української держави», – зазначив Микола Княжицький.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", у місті Шостка Сумської області згадали нетлінну творчість Пантелеймона Куліша.

Читайте також:
Історія
Кілька місяців науковці зі Стокгольма готувалися до цієї без перебільшення знаменної події. Вона важлива і для нас, і для європейців.
11 лютого, 11:15
Полтава
Полтавцям назагал представили колекцію велосипедів, яку збирали 10 років.
07.06.2021, 12:23
Новини
На тілі української нації довго існуватимуть шрами, залишені більшовицькими окупантами у 1917-1991 роках.
12.12.2020, 17:24
Життя
Полтавський музей важкої бомбардувальної авіації вражає експонатами відомими на весь світ.
02.11.2020, 16:40
Полтава
У Полтавському краєзнавчому музеї розпочала свою роботу виставка «Рушії нашої духовності».
07.03.2020, 15:55
Полтава
Музейне життя міста стає все більш різноманітним.
18.01.2020, 19:55