Атомний "Лошарик" росіян простоїть на ремонті мінімум 7 років після пожежі

СВІТ
11.01.2023, 15:27
Рашистський атомний підводний човен АС-31 "Лошарик"
Рашистський атомний підводний човен АС-31 "Лошарик"

Російська «вундервафля» в один момент вбила 7 своїх капітанів І рангу, хоча в теорії мала рвати підводні кабелі Заходу

Рашистські пропагандисти із "посиланням на джерело у ВПК" пишуть, що ремонт атомної спеціалізованої субмарини під позначенням АС-31 "Лошарик" триватиме як мінімум до 2024 року.

Ще майже рік займуть випробування після ремонту, і таким чином "Лошарик" планують повернути в стрій ВМФ рф не раніше 2025 року.

Орки себе втішають тим, що під час ремонту на їх "чудо-субмарину" вже встановили нову активну зону реактора, та мають поміняти навігаційне та гідроакустичне обладнання, пошкоджене під час пожежі в 2019 році.

Ймовірна внутрішня будова АС-31
Ймовірна внутрішня будова АС-31 "Лошарик"
Фото:Інфографіка - H I Sutton

Ординські військові офіційно називають АС-31 "глибоководною атомною станцією", яка була введена у стрій ВМФ рф у 2003 році.

Найменування "Лошарик" цей підводний човен отримав начебто через специфіку свого міцного корпусу, котрий складається із 7 титанових сфер, в кожну з яких "вписано" по відсіку. Така особливість конструкції начебто дозволяє цій субмарині занурюватись на глибину до 3000 метрів (за деякими твердженнями рашистів – навіть до 6000 метрів). Довжина корпусу АС-31 складає 60 метрів при заявленому водозаміщенні 2000 тонн. Силова установка – атомний реактор, що дозволяє розвивати швидкість до 30 вузлів на годину. Екіпаж – 25 осіб (всі офіцери).

Ймовірно, саме із пропагандистською метою Кремль забороняв робити деталі фото АС-31 "Лошарик". Тому у відкритому доступі можемо лише знайти припущення та варіації на тему, як же насправді виглядає цей підводний човен "спеціального призначення".

Рашистський атомний підводний човен АС-31
Рашистський атомний підводний човен АС-31 "Лошарик"
Фото:Ілюстративний рендер з відкритих джерел

Офіційно, АС-31 "Лошарик" не має на борту жодного озброєння. Але ця обставина аж ніяк не заважала пропагандонам Кремля заявляти, що московія начебто може застосувати таку "чудо-субмарину" для пошкодження підводних кабелів у Світовому океані, по яким відбуваються фінансові розрахунки та інші комунікації країн Заходу.

Але єдина поки подія, у якій "відзначилась" субмарина АС-31 – пожежа на борту підводного корабля 1 липня 2019 року, під час якої загинуло 14 російських військових, зокрема 7 капітанів І рангу та два "герої рф".

Під час цієї пожежі "Лошарик" вигорів майже повністю, хоча титановий корпус вцілів. Загалом ремонт займе мінімум 7 років (починаючи з 2019 року).

АС-31
АС-31 "Лошарик" після пожежі на стоянці в Сєвєродвінску, 2020 рік, зображення - H I Sutton

Джерело

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Найбільшою кількістю об'єктів нерухомості володіють двоюрідний брат Асада – Хафіз Махлуф – або підконтрольні йому компанії.
09 грудня, 16:05
Війна
Іран будує укриття для російських Су-35: з'явилися супутникові знімки
16 листопада, 07:44
Економіка
Це пов'язано зі зростанням військових витрат та дією санкцій.
13 листопада, 16:39
Світ
В результаті атаки одного окупанта було вбито ще одного, отримав тяжке поранення.
25 жовтня, 11:55
Війна
На території аеродрому «Чкаловський» у рф зайнялася адміністративна будівля, там проводиться евакуація.
16 жовтня, 17:33
Війна
Всьому виною західні санкції, навіть попри можливість їх обходу.
09 жовтня, 17:05