Аваков це Берія нашого часу – Ігор Луценко

ПОЛІТИКА
28 січня, 10:53
Аваков це Берія нашого часу – Ігор Луценко

Своєю поведінкою Аваков нагадує керівника НКВС Лаврентія Берію.

Про це заявив політик і громадський діяч Ігор Луценко.

«Берія нашого часу – наскільки наш час це дозволяє. Фабриковані, шиті білими нитками справи щодо добровольців та волонтерів. Очільник і уже великою мірою архітектор репресивної системи, котра грубо і повсюдно порушує права людини і закони»,зазначив Луценко у себе на сторінці.

«Людина-антимайдан, кришуватель убивць-беркутів. Нагадаю, усіх їх, з кров’ю майданівців на руках, Аваков забезпечив посвідченнями учасників бойових дій. Тим самим опустивши на саме дно це звання, а також роздачею десятків тисяч аналогічних статусів запеклим мусорам, котрих слід було викинути з системи – тепер вони користуються усім спектром пільг. Людина-антиукраїнець. Пригрів у себе сепаратистів – Голубана, котрий воював за батальйон Восток… Людина-антиполітик. Нульовий рейтинг серед виборців, натомість величезний, чи не найбільший анти рейтинг», – додав екснардеп.

Також Луценко назвав Авакова «махровим, ідеальним, довершеним корупціонером, до мозку, до кісток, до ДНК».

«Та за десяту частину всього описаного вище Аваков мусив би кулею вилетіти з країни у Ростов, у Панаму, на Південний полюс. Але ні, він тут, керує країною. Якщо не він найсильніший провідник русского міра, то хто? Якщо не він – уособлення всього, від чого намагається безрезультатно позбутися країна, шляхом майданів і виборчих революцій?.. Хто єдиний в усіх урядах показово зневажає українську мову, показуючи українцям їх реальне місце?», – резюмував політик.

Читайте також:
Тетяна Ковальчук також отримала від держави соцдопомогу.
27 травня, 20:01
Із СБУ Бухарева звільнили після конфлікту з Бакановим.
16 квітня, 14:40
По всій Україні курсуватимуть автомобілі, що інформуватимуть про необхідність дотримуватися умов карантину.
20 березня, 05:36
Міністру внутрішніх справ вигідні суспільний неспокій і заворушення.
25 лютого, 10:46
Жертвою стала учениця 11 класу.
20 лютого, 07:41