Керівництво Нацполіції пообіцяло «ефективніше» виконувати свої обов'язки

10.09.2021, 14:00
Керівництво Нацполіції пообіцяло «ефективніше» виконувати свої обов'язки

Зе-влада вже не приховує від громадян, що системно готується до придушення будь-яких протестів в Україні.

Свідченням цього є отримання нових службових автомобілів і сучасного обладнання для правоохоронців від Євросоюзу.

Відповідний фотозвіт оприлюднила пресслужба на сайті Національної поліції України, інформує аґенція "Останній Бастіон".

Сьогодні, 10 вересня, на Софійській площі у Києві відбулася офіційна передача керівництву міністерства внутрішніх справ указаної техніки на загальну вартість 3,4 мільйона євро.

Зокрема, представництво ЄС в Україні передало 18 патрульних і 40 авто для підрозділів забезпечення публічної безпеки та порядку, сучасні сервери й системи зберігання даних, а також супутнє обладнання у межах спецпроґрами "ПРАВО-Поліція".

«За кожним автомобілем, обладунком я бачу підвищений рівень громадської безпеки українців. Євросоюз надає моделі побудови правопорядку в сучасній Україні, і ті моделі, які працюють, ми будемо використовувати», — зазначив очільник МВС Денис Монастирський.

Водночас урядовець не уточнив, як сáме нова техніка допоможе убезпечити життя і здоров'я пересічних громадян, та чи буде вона використана проти небезпечних злочинців і криміналітету, які міцно вкоренилися у структурі держави за останні роки.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Арсен Аваков пішов, але його "реформована нова поліція" продовжує вбивати.

Керівництво Нацполіції пообіцяло «ефективніше» виконувати свої обов'язки_1
Читайте також:
Опінії
У недореформованому відомстві на вулиці Академіка Богомольця, 10 тривають підкилимові страждання чільних і (поки що) не чільних посадовців.
04 лютого, 11:38
Політика
В Офісі президента незадоволені роботою беззмінного з лютого 2014 року міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, йому готують заміну.
24.06.2021, 12:04
Кримінал
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05.02.2021, 12:34
Опінії
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23.01.2021, 11:18
Кримінал
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11.01.2021, 16:25
Новини
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27