Авакова можуть поміняти на Татарова, — нардеп Ярослав Юрчишин

ПОЛІТИКА
24.06.2021, 12:04
Авакова можуть поміняти на Татарова, — нардеп Ярослав Юрчишин

В Офісі президента незадоволені роботою беззмінного з лютого 2014 року міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, йому готують заміну.

Таку думку у прямому етері "24 Каналу" висловив народний обранець із партії "Голос" і член антикорупційного комітету Верховної Ради Ярослав Юрчишин.

За його словами, Зе-команда запланувала здійснити "хід конем" — скандальновідомого Олега Татарова готують підвищити до міністерського рівня, але ще не визначилися з конкретною посадою і подальшою долею Арсена Авакова.

«Такі чутки надходять з Офісу президента. Я знаю, що на Банковій розглядають дві опції: перше — це посада міністра внутрішніх справ, у разі, коли Володимир Зеленський все ж насмілиться зняти пана Авакова; а друга посада, вона більш реалістична, бо по факту є вакантною на сьогодні, — це керівник Державного бюро розслідувань. За будь-яких умов Татарова не звільнять, а переведуть на іншу посаду, щоби замилити очі суспільству, бо Зеленський як президент не матиме на нього впливу, посилаючися на відповідальність парламенту», — зазначив нардеп Юрчишин.

Член антикорупційного комітету Верховної Ради додає, що за ймовірною відставкою чинного керівника МВС стоїть Андрій Єрмак, якому не подобається самодіяльність Авакова на урядовій посаді.

«Насправді Офіс президента зараз тестує ситуацію: з одного боку, як сприймуть депутати та громадяни таке рокіровання, а з іншого — у черговий раз дати привід суспільству поговорити, відвернути увагу від важливіших питань. Але я точно знаю, що у "Слузі народу" є понад десяток осіб, які орієнтуються на пана Авакова і навряд проголосують за його відставку, навіть якщо Офіс президента буде тиснути. Тому зараз прогнозувати ситуацію дещо важко», — підсумував нардеп Юрчишин.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", антикорупціонери зібрали необхідну кількість підписів під петицією про звільнення Олега Татарова.

Читайте також:
Опінії
У недореформованому відомстві на вулиці Академіка Богомольця, 10 тривають підкилимові страждання чільних і (поки що) не чільних посадовців.
04 лютого, 11:38
Новини
Зе-влада вже не приховує від громадян, що системно готується до придушення будь-яких протестів в Україні.
10.09.2021, 14:00
Кримінал
Колишній начальник Полтавського обласного управління Національної поліції налагодив співпрацю з "сигаретною мафією" в Одесі.
05.02.2021, 12:34
Опінії
Денис Шмигаль за погодженням з Офісом президента визначив пріоритети влади: понад 100 млн грн на потреби МВС, для ЗСУ ні копійки.
23.01.2021, 11:18
Кримінал
Шахрай спеціалізувався на любителях сільськогосподарської техніки.
11.01.2021, 16:25
Новини
Арсен Аваков вирішив привласнити здобутки своїх підлеглих, які весною 2014 року ліквідували загрозу окупації Харківщини.
30.12.2020, 11:27