Аваков, Киву час забирати на примусове лікування

ПОЛІТИКА
27.08.2020, 19:08
Аваков, Киву час забирати на примусове лікування
Фото: 24 канал

Ми готові посприяти Іллі в складній боротьбі із собою й таки організувати йому лікування та реабілітацію в психіатричній клініці.

До Полтави приїхали Вадим Рабінович та Ілля Кива. Вони прибули  у супроводі молодиків спортивної зовнішності, простіше кажучи – тітушок.

Аваков, Киву час забирати на примусове лікування_1

Тут члени ОПЗЖ, того самого окупаційного блока, який очолює кум Путіна Медведчук, провели онлайн пресконференцію у Фейсбуці, розмістившись в  одному з місцевих бізнес-центрів, підсилившись охороною з сотень поліціантів, а точніше поліцаїв присланих сюди Арсеном Аваковим. 

Саме з поліцаями виникали сьогодні у полтавців асоціації, багато хто казав, що таку кількість поліції бачили лише в старих фільмах, де показували 2 світову війну, Берлін та гестапо. 

Справді, навіть коли Володимир Зеленський приїздив то було на порядок менше силовиків, які його охороняли».

Аваков, Киву час забирати на примусове лікування_2
Аваков, Киву час забирати на примусове лікування_3

Працівники поліції розосередилися по всьому місту

Та як завіряє речник поліції Полтавщини Юрій Сулаєв, політсила «Опозиційна платформа – За життя» завчасно попередила про проведення заходу, аби запобігти конфліктам. 

До слова, численні поліціянти, які чергували у центрі міста повідомили полтавським журналістам, що не знають чому вони тут.

Але що ще цікаво, в цей же день Полтаву з візитом відвідали нардеп Ніна Южаніна та віцеспікер парламенту Стефанчук. Але ж їх візит пройшов скромно та, варто відзначити, не так помітно.

І далеко не лише в нас склалося враження, що однією з тактичних цілей своєрідного цирку Шапіто на чолі з Кивою і було відволікання уваги від візиту політичних опонентів та, відповідно, акцентування уваги на висуненні власного кандидата на вибори мера Полтави. 

Та не лише від міфічних полтавських патріотів охороняли тітушки з поліцією опоблоківців.., навіть журналістів не впускали на зустріч до бізнес-центру. 

Певно теж вважаючи їх політично не благонадійними та вкрай небезпечними.
Ба більше, офіс «Останнього Бастіону» взагалі мало не взяли в облогу, спеціально підігнавши кілька автобусів з бійцями у формі. 

Аваков, Киву час забирати на примусове лікування_4
Аваков, Киву час забирати на примусове лікування_5
Аваков, Киву час забирати на примусове лікування_6

Як жартують наші журналісти, це тому, що Кива перестрахувався й тут, та остерігається санітарів, яких в Останньому Бастіоні раніше обіцяли привезти на пресконференцію Киви, щоб якнайшвидше організувати зустріч лікарів жовтого дому з пацієнтом, який давно не був на огляді, хоча вкрай того потребує.

Читайте також:

Щодо самої пресконференції, то найбільше запам'ятався шизофренічний вислів Киви «про програму його партії, яка передбачає наведення порядку в країні, повернення миру на українську землю і відновлення всіх сфер економіки». 

Все б нічого, але Кива зовсім забув, що він сьогодні перебуває в партії, лідер якої є кумом Путіна, – президента країни агресора – Росії, як раз повинної у відсутності миру на нашій землі та занепаді економіки. 

Але Киву було не зупинити. 

«В основі критики в сторону партійних лідерів ОПЗЖ лежить те, що ми сповідуємо релігію миру, порядку, добробуту, боротьби з хаосом і безумством. Це не подобається нашим опонентам. Адже вони звикли жити у війні та хаосі», – запевняв нечисленних глядачів власного Фейсбука лідер місцевого осередку окупаційного блоку. 

Справедливості заради слід сказати, що анонсований намір Киви вступити у боротьбу з безумством не може не викликати щирого розуміння та всілякої підтримки. Тому, ми готові сприяти Іллі в складній боротьбі із собою й таки організувати йому лікування та реабілітацію в психіатричній клініці.

Аваков, Киву час забирати на примусове лікування_7

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Основним постачальником газу в Лубнах є АТ Лубнигаз, яке пов‘язане зі співголовою ОПЗЖ Юрієм Бойком.
14 січня, 15:19
Нагадаємо, ймовірною причиною вибуху стала чергова спроба крадіжки з газогону.
10 січня, 12:03
Партія "Сила і Честь". Визначальне "ЧЕСТЬ", але що тоді там робить Андрій Баранов?
27.10.2020, 08:59
Науковець народився у 1951 році в селищі Велика Багачка Полтавської області.
07.10.2020, 20:00
Безробітний чоловік вкрав у сусідки бензинову ланцюгову пилку.
15.09.2020, 13:54