Кива з гранатою

ПОЛІТИКА
06.07.2020, 20:46
Кива з гранатою
Фото: Мережа інтернет

Днями Ілля Кива вчергове «відзначився».

Як відомо, в кожному селі, містечку чи навіть на рівні країни є свій божевільний. У Полтаві провідне місце божевільного№1 з великим відривом від «конкурентів» займає нардеп, член «Опозиційної платформи – За життя» Ілля Кива.

Кива, який відзначається політичною продажністю та ідеологічною безпринципністю, за відносно короткий час примудрився перестрибнути з націоналістичного «Правого сектору» до Соціалістичної партії Мороза, а потім і в прокремлівський блок ОПЗЖ – За життя».

В чому секрет таких політичних метаморфоз, запитаєте ви?

Річ у тому, що божевільні, як стверджують психіатри, вміють вміло жонглювати політичними поглядами, міняти їх залежно від кон'юнктури – все заради того, щоб і далі бути на плаву та світитися в екранах «телеящика». Тим самим, задовільняючи власне хворобливе его.

Судячи з усього, Володимир Путін створив в Україні цілу таку армію божевільних – тихо помішаних, яких помістили в згаданій «Опозиційній платформі – За життя».

В «жовтому домі» не вистачало лише буйного, пам'ятаєте слова Володимира Висоцького з пісні про «канатчикову дачу»: настоящих буйных мало, вот и нету  вожаков... 

Тому сюди, вочевидь, і доставили Іллю Киву, який виконує тепер відому роль «наполеона».

Кум Путіна Віктор Медведчук, який, у свою чергу, виконує роль завідувача відділення в цьому домі, періодично роздає пацієнтам цукерочки за гарну поведінку, а часом, як поговорюють «злі язики», чогось і «смішнішого», все за бажанням пацієнта.

Днями Ілля Кива вчергове відзначився. В ефірі медведчуковського каналу ZIK він повідомив про те, що у відчинене вікно в приміщення офісу партії «Опозиційна платформа – За життя» у Полтаві кинули гранату.

Ілля поінформував, що дівчина-секретар, яка працювала там, дивом врятувалася, оскільки «на той момент вийшла у туалетну кімнату, щоб помити руки».

І це вже не перший випадок, коли Ілля Кива повідомляє про застосування проти нього чи його «партнерів» бойових гранат.

Так, у 2016 році кандидат в нардепи Кива розповів журналістам історію про нападників, які стріляли в його з автоматичної зброї. А неподалік ще й «вибухнула граната».

Перефразовуючи психіатрів, які наполягають на сезонності загострень у буйно помішаних, у випадку з Кивою «загострення» чомусь відбуваються в акурат перед виборами. І обов'язковим атрибутом цих загострень є неконтрольоване використання бойових гранат «невідомими». Дійсно, добре, що ніхто не постраждав від витівок цих первісних людей, за поведінкою дуже подібних до своїх прародичів – мавп.

До слова, Кива не єдиний, хто в Полтаві не награвся в дитинстві з іграшковими гранатами. Нещодавно засуджений екс-однопартієць Киви Сергій Чередніченко в 2017 році, заявляв про те, що в його двір кинули бойову гранату.

Нападники на Чередніченка, як можна здогадатися, виявилися невдалими кілерами, аналогічно, що і у випадку з Кивою та офісом ОПЗЖ.

Також винних у цих всіх випадках не знайшли, а можливо не призначили.

Загалом підкреслимо, що тактика провокацій доволі поширена в політичних середовищах.

Не можна забувати й те, що Кива і Чередніченко мають справжні довідки про шизофренію, видані в одній і тій самій полтавській психіатричній лікарні.

Між іншим, говорячи про постать Киви, слід згадати, що цей член ОПЗЖ відомий дивними пригодами в готелі Європейський в Дніпрі.

Зокрема, працівники внутрішньої безпеки «Правого сектору» згадують про негласний обшук, проведений у номері Киви у готелі «Європейського».

Наркотиків, які пояснювали б екстравагантну поведінку Киви, виявити не вдалося. Зате в номері знайшли… дуже вартісний абонемент на заняття з латиноамериканських танців у елітній київській студії, а також анальний лубрикант. З ким саме використовував цей предмет Ілля – невідомо. За словами бійців Правого сектору, до Киви справді приходили в номер незнайомі чоловіки, але робити на основі цього однозначні висновки не можна.

Кива з гранатою_1

Постать Киви на фоні готелю Європейський

А пізніше мережі потішило цікаве відео на якому видно, як Кива під куполом Ради сильною рукою соціалізму душив задушливу гідру епохи бідності, розглядаючи еротичні фото одеської фотомоделі.

Уважні спостерігачі ще можуть пригадати, що до приходу в політику, Кива відомий, серед іншого, тим, що влаштовував турніри з доміно серед ув'язнених.

Тепер цей «інтелектуал» у футболці ОПЗЖ пропонує цілій країні масштабні ідеї на рівні комбінації «риба» з доміно.

А «кураторам» Іллі та «лікуючим лікарям», так про всяк випадок, наполегливо рекомендуємо подивитися ось це відео, для усвідомлення того, що відбувається, коли мавпа отримує до рук зброю.

Читайте також:
Опінії
Це інші облради України вже давно прийняли бюджет-2022, але тільки не Полтавська!
23.12.2021, 15:40
Економіка
В нього входять вантажні автомобілі замовлені Департаментом оборони США
09.12.2021, 09:47
Полтава
25 жовтня 2021 року жителі Сенчанської територіальної громади перекрили автомобільну дорогу сполученням Лохвиця-Миргород.
25.10.2021, 17:12
Полтава
У понеділок, 25 жовтня 2021 року, місцева громада перекриє транспортний рух біля с. Сенча та с. Вирішальне
22.10.2021, 19:17
Політика
Апеляційний суд відмовився задовольнити апеляційну скаргу ТОВ "Полтавагаз збут" і залишив без змін рішення суду першої інстанції
11.10.2021, 17:05
Полтава
Громадяни давно цього потребували, адже мікрорайон № 7 відносно віддалений від центру
14.07.2021, 10:25