Аваков очолив наркомафію

КРИМІНАЛ
04 вересня, 13:44
Аваков очолив наркомафію

Майже щодня "Останній Бастіон" повідомляє про злочини "перевертнів у погонах", але виявляється, що суспільний розголос їх не зупиняє.

Адже як інакше пояснити те, що підлеглі Арсена Авакова, крім незаконного прослуховування громадян, використання арештованого майна, систематичного здійснення насилля під час несення служби, активно продовжують торгувати наркотиками.

Про останній подібний випадок вранці 4 вересня поінформували на офіційному сайті Державного бюро розслідувань.

Так, інспектору слідчого відділу одного з районних управлінь Національної поліції Києва повідомили про підозру у збуті наркотичних і психотропних речовин.

Наразі відкрито провадження відповідно до частин 2 і 3 статті 307 Кримінального кодексу України.

«Під час досудового розслідування задокументовано 3 факти продажу вказаним правоохоронцем "амфетаміну" та "екстазі" на загальну суму 28000 гривень. Після чергового збуту наркотичних засобів 3 вересня поліціянта затримано "на гарячому": у нього вилучено 40 грамів білої порошкоподібної речовини, яка виявилася кокаїном», — прокоментували ситуацію у пресслужбі ДБР.

Крім того, після обшуків в автомобілі, за місцем проживання та роботи фігуранта виявлено 70000 гривень, отриманих від продажу отруйних засобів.

«Наразі вирішується питання щодо обрання відносно підозрюваного запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Йому загрожує позбавлення волі на термін до 12 років з конфіскацією майна», — йдеться на сайті ДБР.

Подібні злочини демонструють, що поліція, попри так звану "реформу", фактично не змінилася.

Вона продовжує бути головною кримінальною структурою України з функціями державного силового органу для проведення репресій проти інакодумців.

Читайте також:
У намаганні зберегти хитку вертикаль, влада пішла на грубе порушення Конституції України та Виборчого кодексу.
17 жовтня, 13:24
У лісосмузі між двома селами Кременчуцького району Полтавщини поліціянти били струмом літнього чоловіка.
09 жовтня, 12:16
Реформа реформою, а звички у співробітників міністерства внутрішніх справ лишаються незмінними.
08 жовтня, 13:53
Вихованці київського Олімпійського коледжу вимагають відставки урядовців Сергія Шкарлета і Вадима Гутцайта.
09 вересня, 12:12
Як засіб боротьби з інакомислячими.
07 вересня, 13:06
Старша інспектор сектору дізнання одного з відділів обласного управління Національної поліції Львівщини постане перед судом.
02 вересня, 14:25