Аваков вчергове збрехав

ПОЛІТИКА
17.11.2021, 09:43
Аваков вчергове збрехав

Арсен Аваков дав чергове інтерв’ю... і відразу ж збрехав.

Арсен Аваков дав чергове інтерв’ю після свого повернення в Україну. Цього разу для «Української правди».

Як пише Василь Крутчак, Арсен Борисович розпочав своє інтерв'ю з брехні.

Аваков на початку інтерв'ю заявив, що свій новий офіс, де відбулася зустріч з журналістами УП, він орендував, оскільки офіс в «БЦ Інститутська 12А», на той момент був вільним.

Аваков вчергове збрехав_1
"Як можна було ОРЕНДУВАТИ офіс, який у 2019 році був оформлений на фірму «Бізнес-білд», яка належить його синочку?", - запитує Василь Крутчак

Згідно з даними аналітичної системи YouControl Бізнес-центр "Інститутська 12А" належить ТОВ "Бізнес-білд" заснованому в червні 2018-го року.

Аваков вчергове збрехав_2
Аваков вчергове збрехав_3

Засновником та кінцевим бенефіціарним власником ТОВ "Бізнес-білд" є АТ "Закритий недиверсифікований венчурний корпоративний інвестиційний фонд "ВЕРОНА".

Єдиним власником та керівником "Верони" є Олександр Арсенович Аваков.

Аваков вчергове збрехав_4
Аваков вчергове збрехав_5

В травні 2021 року стало відомо, що родина Арсена Авакова стає гравцем на ринку комерційної нерухомості Києва. Після не надто успішної спроби зробити бізнес на продажі рюкзаків українським військовим, про 32-річного сина Арсена Авакова Олександра не було чутно.

«Слідство.Інфо» виявило, що останніми роками Аваков-молодший обзавівся привабливою нерухомістю у столиці: 4-поверховою офісною будівлею в урядовому кварталі та 7-поверховим готелем. Коштували ці цінні об’єкти сину міністра та його бізнес-партнерам підозріло мало — ціна відрізняється від ринкової чи не удесятеро.

Найцікавіше, що і готель, і офісний центр раніше були пов’язані з бізнесовим оточенням колишнього міністра економіки та нинішнього посла України у США Оксани Маркарової.

Перехід будівель від колишніх власників до Авакова-молодшого дивним чином збігся у часі з інтересом слідчих Нацполіції до інвестиційної групи родини Маркарової.

Як бачимо, навіть після свого звільнення, "найуспішніший міністр внутрішніх справ" не полишив свою звичку постійно брехати. А родина Авакова продовжує успішно займатися бізнесом створивши цілу бізнес-імперію, котра налічує близько 100 компаній.

Про бізнес-імперію "інвестора" Авакова ми розповімо незабаром.

Читайте також:
Склалася неприємна, а насправді - ганебна ситуація для міжнародного престижу країни
14:13
"Найкращий програмний реєстратор розрахункових операцій", запроваджений Данилом Гетманцевим і Дмитром Дубілетом, відмовляється працювати.
06 січня, 10:15
Не вистачить ефірного часу, щоб розповісти, скільки нестиковок у цьому псевдорозстрілі
28.11.2021, 16:15
Він очевидний. Найбільше мене хвилює, як довго цей кінець триватиме і які будуть його наслідки.
24.11.2021, 13:39
Поки на фронті гинуть наші захисники, Зе-команда торгує життями: 1000 гривень кожному, хто пройшов повний курс щеплення.
18.11.2021, 11:44
Незважаючи на передвиборчу обіцянку Зеленського скасувати заставу корупціонерам
16.11.2021, 08:58