Авдіївка знаходиться у напівоточенні

ВІЙНА
10 лютого, 19:05
Авдіївка знаходиться  у напівоточенні

За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів

Московитські окупанти фокусують зусилля на Авдіївському напрямку, намагаючись відрізати шляхи забезпечення українських військових у напівоточеному місті.

Як повідомив командувач оперативно-стратегічного угрупування військ «Таврія» Олександр Тарнавський, у зоні його відповідальності за останню добу загарбники завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів. При цьому вони 57 разів намагалися штурмувати позиції ЗСУ.

«Задум російських агресорів зрозумілий: вони передусім хочуть встановити контроль над логістичними шляхами забезпечення наших підрозділів на північному фланзі. Однак ми даємо адекватну відповідь на дії противника», – написав він.

За його словами, постійно відбувається посилення рубежів та облаштування додаткових вогневих рубежів разом із залученням свіжих сил. Тому постачання Авдіївки розірвано не було.

Тарнавський додав, що минулої доби окупанти втратили 361 солдата, 13 одиниць техніки, 2 склади боєприпасів і 145 БпЛА різних систем.

Читайте також:
Війна
Однією із найгарячіших точок Східного фронту є колишній заповідник на межі Донеччини, Харківщини та Луганщини. Тепер там чатує смерть.
31 березня, 15:42
Війна
Наразі тривають зіткнення вздовж залізничного полотна східніше Часового Яру.
25 березня, 09:30
Опінії
Будувати фортифікаційні споруди потрібно не тоді, коли вже все провалилось, а завчасно — щоб цього провалу не сталось.
16 березня, 19:45
Війна
Лиманський напрямок Східного фронту не менш насичений на події за сусідні Куп'янський та Бахмутський. Там ворог також зазнає чималих втрат.
14 березня, 08:27
Опінії
На Слобожанському відтинку українського Східного фронту без змін. Ворог суне, наші захисники дають гідну відсіч...
03 березня, 16:31
Війна
Протягом доби на фронті відбулося 70 бойових зіткнень. Окупаційні війська атакували українські позиції на кількох напрямках.
02 березня, 20:27