Австрійські чиновники допомагають РФ викрадати українських дітей

КРИМІНАЛ
08.02.2023, 13:32
Австрійські чиновники допомагають РФ викрадати українських дітей

Земляки Адольфа Гітлера лишилися "гідні" справи ідеолога нацизму, ставши на бік російського агресора у війні проти України.

Свідченням цього факту є заява, оприлюднена Уповноваженим Верховної Ради з прав людини Дмитрем Лубінцем, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як стверджує вітчизняний чиновник, Генеральний Секретар і член Правління Європейського інституту Омбудсмана Йозеф Зіґеле вивіз двох українських дітей на Росію.

З'ясувалося, що малеча цілком законно перебувала на території Республіки Австрія через російську збройну агресію, проте не уточнюється, з батьками, без них чи під опікою якихось відповідальних осіб.

«Але правозахисник Європейського інституту Омбудсмана вивіз дітей на територію РФ. За інформацією ЗМІ, це зробив доктор Йозеф Зіґеле, який є заступником Омбудсмана Тіролю. Владою Австрії розпочате офіційне розслідування щодо дій пана Зіґеле. Зазначений факт – це відверте порушення статей 49, 50 Женевської конвенції про захист цивільного населення під час війни.

Ці статті чітко забороняють здійснювати примусове переселення або депортацію осіб з окупованої території та покладають на окупаційну державу обов'язок вжити всіх необхідних заходів для полегшення процедури встановлення особи дітей та реєстрації їхніх сімейних зв'язків. В Європейському інституті Омбудсмана на моє прохання не провели внутрішнього розслідування та не застосували відповідних санкцій до пана Зіґеле, вчинок якого суперечить меті заснування Інституту та свідчить про його упередженість. Президент Інстиуту пан Драґан Мілков проігнорував мої запити», – зазначив Дмитро Лубінець.

Вищенаведена ситуація доводить, що деякі європейські чиновники та політики досі сидять на кремлівській зарплаті й зазіхають на природне право Української Нації існувати, депортуючи нашу малечу у російський ГУЛАГ за першою вимогою Москви.

А проте, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Орвеллівський і Кафкіанський антиутопічні сюжети на Росії стали химерною буденністю, де навіть цілком притомні люди городять відверту маячню.

Читайте також:
Війна
Режим Сатаньяху продовжує вбивати мирних мешканців Гази.
20 липня, 17:31
Війна
10 років тому окупанти збили рейс МН17 в небі над Донбасом
17 липня, 15:44
Війна
Вчорашній удар терористів ЦАХАЛ по Ґазі вбив щонайменше 50 осіб.
17 липня, 09:27
Війна
Вчорашній удар по Газі забрав життя щонайменше 90 цивільних. Серед загиблих є діти.
15 липня, 09:05
Війна
Андрєя Мєдвєдєва обвинувачують у порушенні законів і звичаїв війни.
11 липня, 17:35
Війна
У відповідь на російську атаку по Україні 8 липня чеські активісти облили посольство московії у Празі червоною рідиною, що імітує кров
09 липня, 16:35