У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»

ВІЙНА
28.01.2023, 18:37
У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»

Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.

Відомості про зомбування неповнолітніх українських школярів оприлюднив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко на своєму офіційному Telegram-каналі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, саме так виглядає тимчасова перемога російського неокомуністичного фашизму, який сублімував химерні ідеології нацизму, більшовизму та московського православного імперського шовінізму.

«Маріуполь. Школа №60. Директор-зрадник Сергій Георгієвіч Здравков. Відкриття виставки "Словом и пулей". На фото нижче – "Путінюґенд", або ж неопіонерія з дітей школи. Подивиться на то, як вишукані. На стрій. На виправку. На результат штамповки рабів з Українців.

Ні, тут немає примусово загнаних дітей. Ні, тут немає не маріупольців. Всі свої. Родини мраzоти та почекунів. Маргінали прийшли до успіху. Я певен, після деокупації всі освітяни, дотичні до такого мають отримати пожиттєві терміни утримання за ґарами, а батьки – побавлені права наближатися до дітей та будь-якої соціальної допомоги від держави», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що широкомасштабна воєнна агресія проти України, розпочата 24.II.2022, не змінила свідомість пересічних росіян, які досі перебувають у полоні кремлівської пропаганди.

У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»_1
Читайте також:
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.
03 квітня, 10:57
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02
Кримінал
Відомий неонацист і воєнний злочинець із РФ нині перебуває у в'язниці міста Вантаа. Однак його можуть випустити, якщо не доведуть вину.
20 березня, 19:15