У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»

ВІЙНА
28 січня, 18:37
У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»

Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.

Відомості про зомбування неповнолітніх українських школярів оприлюднив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко на своєму офіційному Telegram-каналі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, саме так виглядає тимчасова перемога російського неокомуністичного фашизму, який сублімував химерні ідеології нацизму, більшовизму та московського православного імперського шовінізму.

«Маріуполь. Школа №60. Директор-зрадник Сергій Георгієвіч Здравков. Відкриття виставки "Словом и пулей". На фото нижче – "Путінюґенд", або ж неопіонерія з дітей школи. Подивиться на то, як вишукані. На стрій. На виправку. На результат штамповки рабів з Українців.

Ні, тут немає примусово загнаних дітей. Ні, тут немає не маріупольців. Всі свої. Родини мраzоти та почекунів. Маргінали прийшли до успіху. Я певен, після деокупації всі освітяни, дотичні до такого мають отримати пожиттєві терміни утримання за ґарами, а батьки – побавлені права наближатися до дітей та будь-якої соціальної допомоги від держави», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що широкомасштабна воєнна агресія проти України, розпочата 24.II.2022, не змінила свідомість пересічних росіян, які досі перебувають у полоні кремлівської пропаганди.

У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»_1
Читайте також:
Світ
Ордер на арешт може бути відкликаний лише в тому випадку, якщо путін постане перед судом і судді закриють справу.
20 березня, 13:05
Світ
У політичній системі росії, яка понад рік тому практично упокоїлася у вічній мерзлоті, стає гаряче.
20 березня, 09:03
Кримінал
Німеччина буде зобов’язана заарештувати путіна, якщо він приїде, і передати його до МКС
19 березня, 10:07
Кримінал
Спеціальний військовий трибунал для путіна вже створюється.
18 березня, 10:05
Виміри
Палата попереднього провадження Міжнародного кримінального суду видала ордер на арешт путіна
17 березня, 17:24
Війна
Чому ж тоді Організація Об'єднаних Націй сліпа до нашої трагедії, як і Організація з безпеки та співробітництва в Європі?
17 березня, 16:01