У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»

ВІЙНА
28 січня, 18:37
У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»

Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.

Відомості про зомбування неповнолітніх українських школярів оприлюднив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко на своєму офіційному Telegram-каналі, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, саме так виглядає тимчасова перемога російського неокомуністичного фашизму, який сублімував химерні ідеології нацизму, більшовизму та московського православного імперського шовінізму.

«Маріуполь. Школа №60. Директор-зрадник Сергій Георгієвіч Здравков. Відкриття виставки "Словом и пулей". На фото нижче – "Путінюґенд", або ж неопіонерія з дітей школи. Подивиться на то, як вишукані. На стрій. На виправку. На результат штамповки рабів з Українців.

Ні, тут немає примусово загнаних дітей. Ні, тут немає не маріупольців. Всі свої. Родини мраzоти та почекунів. Маргінали прийшли до успіху. Я певен, після деокупації всі освітяни, дотичні до такого мають отримати пожиттєві терміни утримання за ґарами, а батьки – побавлені права наближатися до дітей та будь-якої соціальної допомоги від держави», – прокоментував ситуацію Петро Андрющенко.

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що широкомасштабна воєнна агресія проти України, розпочата 24.II.2022, не змінила свідомість пересічних росіян, які досі перебувають у полоні кремлівської пропаганди.

У Маріуполі з українських дітей формують загони «Путінюґенду»_1
Читайте також:
Війна
Органи влади Білорусі, мабуть, намагаються використовувати міжнародних представників як щит, щоб уникнути відповідальності.
вчора, 15:05
Війна
ООН проводить розслідування проти московитських пропагандистів.
27 вересня, 14:07
Новини
Міжнародні слідчі збирають докази для МКС щодо спроб Московії влаштувати голод в Україні, зокрема в Маріуполі
25 вересня, 07:06
Війна
Європарламент оцінив дії режиму Лукашенка як такі, що можуть прирівнюватися до злочину проти людяності
14 вересня, 06:45
Війна
Росіяни визнали, що вбили 114 дітей в Маріуполі під час облоги
20 серпня, 11:00
Війна
Окупанти навмисне ударили по виставці дронів, де були діти. 7 загиблих. 129 поранених, з яких 15 дітей та 15 працівників поліції
19 серпня, 13:13