Дитячий омбудсман РФ зізналася у викрадені маленьких українців

КРИМІНАЛ
26.11.2022, 21:04
Дитячий омбудсман РФ зізналася у викрадені маленьких українців
Фото: Google

Орвеллівська і кафкіанська антиутопічні сюжети на росії стали химерною буденністю, де навіть цілком притомні люди городять відверту маячню.

Красномовним свідченням цього факту є ролик авторства сумнозвісної уповноваженої при президентові ресурсної федерації з прав дитини українофобки Марії Львової-Бєлової.

Уривки з пропагандистського відео на своєму публічному Telegram-каналі виклав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його твердженням, російський дитячий омбудсман відверто вихваляється тим, що краде нашу малечу з тимчасово окупованих населених пунктів Сходу і Півдня.

«Організаторка викрадання маріупольських дітей – людожерка Марія Львова-Бєлова – оприлюднила чергове відео, фактично зізнання, про незаконне всиновлення маріупольського хлопчика. На відео сама дитина розповідає та підтверджує те, про що ми говорили з початку. Що дітей без батьків з Маріуполя окупантами спочатку було вивезено окупантами до Донецька, розміщено у лікарнях, а потім депортовано на росію.

Знаю, що саме підтвердження зараз шукає багато міжнародних журналістів, що намагаються встановити хронологію державного кіднепінгу. Тож, тримайте. Зрозуміло, варто очистити від пропаганди, але досить зрозуміло, що, хто і до чого у цій брудній справі з геноциду українського народу», – зазначив Петро Андрющенко.

Що ж, як казали класики: нічого нового під Сонцем, – адже цілком очевидно, для московитів поняття законності та моралі взагалі нічого не значать, вони готові переступити власні "червоні лінії", аби задовольнитися своєю вищістю над меншими та слабшими.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", якщо Україна впаде, то росія матиме новий імпульс для агресивної експансії.

Читайте також:
Війна
Чи планує старий кремлівський бункерний щур, схибнутий на реконструкції Другої світової війни, спрямувати малечу на фронту, – нині невідомо.
вчора, 18:37
Світ
росія і Білорусь спільно відповідатимуть за злочини в Україні, - рішення ПАРЄ щодо спецтрибуналу
26 січня, 14:25
Війна
За підрахунками СБУ, дії Олега Тимошина спричинили загибель 88 та поранення 240 мирних українців
24 січня, 15:16
Кримінал
Масову загибель біоресурсів у Каховському водосховищі у межах Запорізької, Дніпропетровської та Херсонської областей спричинили окупанти.
19 січня, 19:26
Війна
Європарламент закликає до створення міжнародного трибуналу щодо злочинів агресії росії та білорусі проти України
19 січня, 16:01
Війна
російські окупанти вели вогонь по місту з артилерії
19 січня, 12:01