Дитячий омбудсман РФ зізналася у викрадені маленьких українців

КРИМІНАЛ
26.11.2022, 21:04
Дитячий омбудсман РФ зізналася у викрадені маленьких українців
Фото: Google

Орвеллівська і кафкіанська антиутопічні сюжети на росії стали химерною буденністю, де навіть цілком притомні люди городять відверту маячню.

Красномовним свідченням цього факту є ролик авторства сумнозвісної уповноваженої при президентові ресурсної федерації з прав дитини українофобки Марії Львової-Бєлової.

Уривки з пропагандистського відео на своєму публічному Telegram-каналі виклав радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенка, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його твердженням, російський дитячий омбудсман відверто вихваляється тим, що краде нашу малечу з тимчасово окупованих населених пунктів Сходу і Півдня.

«Організаторка викрадання маріупольських дітей – людожерка Марія Львова-Бєлова – оприлюднила чергове відео, фактично зізнання, про незаконне всиновлення маріупольського хлопчика. На відео сама дитина розповідає та підтверджує те, про що ми говорили з початку. Що дітей без батьків з Маріуполя окупантами спочатку було вивезено окупантами до Донецька, розміщено у лікарнях, а потім депортовано на росію.

Знаю, що саме підтвердження зараз шукає багато міжнародних журналістів, що намагаються встановити хронологію державного кіднепінгу. Тож, тримайте. Зрозуміло, варто очистити від пропаганди, але досить зрозуміло, що, хто і до чого у цій брудній справі з геноциду українського народу», – зазначив Петро Андрющенко.

Що ж, як казали класики: нічого нового під Сонцем, – адже цілком очевидно, для московитів поняття законності та моралі взагалі нічого не значать, вони готові переступити власні "червоні лінії", аби задовольнитися своєю вищістю над меншими та слабшими.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", якщо Україна впаде, то росія матиме новий імпульс для агресивної експансії.

Читайте також:
Війна
Не одному Маріуполі окупанти підготували долю знелюдненого міста. У фокусі Кремля — курортні міста всього Півдня України.
16 квітня, 06:00
Світ
Терористи із лав ЦАХАЛ виконують злочинні накази свого командування. Етнічна зачистка густонаселеної смуги Ґази має бути засуджена світом.
04 квітня, 12:35
Війна
Серед підписантів — європейські країни, а також США, Велика Британія, Австралія та Японія.
03 квітня, 10:57
Війна
Вона закликала вбивати українських дітей
01 квітня, 15:06
Війна
Вони сприяли депортації до московії 15 українських дітей
30 березня, 08:44
Кримінал
На другий рік окупації ворог розпочав масове привласнення чужого майна у курортних містечках українського Приазов'я. Наслідує більшовиків.
24 березня, 19:02