АвтоКрАЗ готує оновлення до моделі КрАЗ-63221

ПОЛТАВА
10 січня, 09:54
АвтоКрАЗ готує оновлення до моделі КрАЗ-63221
Фото: google

Автомобіль знаходиться в процесі збирання

Кременчуцький автомобільний завод («АвтоКрАЗ») готує оновлення вантажного автомобіля моделі КрАЗ-63221.

Начальник експериментального цеху ПрАТ «АвтоКрАЗ», Валентин Овдієнко, розповів в програмі Security talks про оновлення вантажного автомобіля КрАЗ-63221.

«Автомобіль 63221 знаходиться в процесі збирання. Оригінальність цього автомобіля, що на ньому застосований двигун Cummins, вся гальмівна система це Полтавського автоагрегатного заводу, вся система охолодження від Сумського авторемонтного заводу», – розповів Валентин Овдієнко.

 «Мости, підвіска, рама – це все власного виробництва (ред. АвтоКрАЗ), ливарну продукцію ми отримуємо: частину з Харкова, частину зі Сміли (ред. мова про Смілянський ливарний завод) для виробництва саме важких вузлів», – відзначив начальник експериментального цеху «АвтоКрАЗ».

 Слід зазначити, що на підприємстві «АвтоКрАЗ» є власне ливарне виробництво, зокрема сталеливарний цех потужністю 15-ть тисяч тонн на рік та ділянка кольорового лиття потужністю 300 тонн на рік. Виробництво оснещене електродуговими печами.

Автомобільне шасі КрАЗ-63221 – високої прохідності, призначене для монтажу озброєння і військової техніки, установок спеціального та промислового призначення, а також буксирування причепа всіма видами доріг, бездоріжжю і будь-якій місцевості.

Вантажівка виготовляється в модифікації військового призначення, обладнаний системою регулювання тиску в шинах, при цьому управління здійснюється з кабіни рухомого автомобіля, і місцями для кріплення особистої зброї водія і пасажирів.

Читайте також:
Полтава
Автомобілі повинні працювати у складі автопоїзду для перевезення важкої військової техніки
27 січня, 09:26
Полтава
22 тисячі 700 гривень – саме таку суму перераховано кожному з дванадцятьох жителів Грабарівки, які прямо зараз захищають Україну.
вчора, 08:13
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Полтава
Жителі Пирятинської громади провели в останню путь земляка-військовослужбовця Юрія Пидяка, який віддав життя, виборюючи волю України.
01 липня, 08:17
Полтава
Небайдужі мешканці Нехворощанської громади з власної ініціативи взялися розбудовувати зону відпочинку на березі річки Оріль.
30 червня, 08:13
Полтава
Яку поставив отримувати заробітну плату на території Сем'янівської громади Полтавського району.
29 червня, 08:25