Автомобілі шпигують за водіями та пасажирами, – незалежні дослідники

09 вересня, 18:16
Автомобілі шпигують за водіями та пасажирами, – незалежні дослідники
Фото: Gizmodo

Якщо у вас нова машина західного виробництва, вона – ваш нічний кошмар, який не гарантує безпеки та конфіденційності особистих даних.

До такого невтішного висновку прийшли технологи з відомої корпорації "Mozilla Group", повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Gizmodo".

Незалежні дослідники виявили, що сучасні автомобілі, зокрема "Volkswagen", "Nissan", "BMW", "Ford", "Toyota", "Tesla", "Subaru" негласно шпигують за своїми власниками.

«Нові моделі з підключенням до мережі Інтернет усіх великих автомобільних брендів провалили тести конфіденційності та безпеки. Нашій команді вдалося з'ясувати, що вони збирають особисту інформацію, включаючи дані про сексуальну активність та діагностику здоров'я. Багато людей думають про машину як про особистий простір, де можна зателефонувати лікарю, поговорити з дитиною чи виплакатися через розставання.

Але це сприйняття більше не відповідає реальності. Зауважимо, у сучасних автомобілях використовуються різні інструменти збирання даних, включаючи мікрофони, камери та телефони, які водії підключають під час поїздки, навіть не знаючи, що все фіксується і передається у сервісні центри», – повідомили фахівці з "Mozilla Group".

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує, як в Японії створять безпілотні канатні дороги для боротьби із постійними заторами на автошляхах.

Читайте також:
Політика
Дивно, коли Ілон Маск намагається нас обмежити у використанні терміналів Starlink
21 вересня, 14:55
Життя
В Україні може з'явитися тестовий стільниковий зв'язок п'ятого покоління (5G).
19 вересня, 15:55
Війна
РЕБ ворога може його придушити повністю, але дрон все одно буде летіти своєю запрограмованою траєкторією та повернеться автономно
17 вересня, 12:23
Життя
Цей проект був створений польським стартапом Nevomo і теоретично він здатний розігнатися до 550 км/год.
12 вересня, 09:22
Світ
Розпочалася місія «Місячний снайпер» з метою приземлення на поверхню Місяця з високою точністю.
11 вересня, 19:09
Життя
Розміщення телескопів на Місяці — ідея не нова.
11 вересня, 17:31