Азербайджан дотис Вірменію, Карабах повертається додому

СВІТ
25 травня, 17:13
Азербайджан дотис Вірменію, Карабах повертається додому
Фото: Asbarez.com

Офіційні Баку та Єреван рішуче домовляються про мир, визнання територіальної цілісності та держаної незалежності один одного.

Це означає, що Вірменія остаточно відмовляється від будь-яких претензій на окупований нею у 1990-х роках Карабах, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як вдалося з'ясувати завдяки витокам з урядових кіл обох кавказьких республік, Ільгам Алієв та Нікол Пашинян нині узгоджують дорожню карту, що стане основою майбутньої мирної угоди.

На залагодження тривалого міжетнічного, міжрелігійного та міждержавного конфлікту, який навмисно підігрівали зацікавлені особи у Москві та Тегерані, знадобилося 35 років.

Тепер за посередництва Анкари, Брюсселя і Вашинґтона азербайджанці та вірмени мають відновити дружні відносини, зокрема взаємну торгівлю, яка була припинена через війну і непримиримі позиції Баку з Єреваном.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що французький уряд розпочав процес надання зброї західного виробництва Вірменії з метою підтримати двостороннє партнерство.

Читайте також:
Війна
Москва і Преторія спільними зусиллями хочуть знищити Україну, тому торгують зброєю в обхід санкцій, запроваджених західними країнами.
11 травня, 20:05
Політика
Поки у Москві тривожно через напад невідомого безпілотного літального апарату на Кремль, у Гельсинкі розгортаються не менш доленосні події.
03 травня, 17:46
Світ
Офіційна Астана вважає, що здатна допомогти у сприянні завершення російської агресивної війни на українській землі.
03 квітня, 19:35
Світ
Представники міської влади Києва і Тайбея підписали Меморандум про співробітництво на тлі васалізації Москви Пекіном.
30 березня, 20:17
Світ
Невдовзі Суомі офіційно поповнить лави Північноатлантичного альянсу, бо Туреччина з Угорщиною не чинитимуть перепон на шляху вступу.
17 березня, 18:36
Політика
Багаторічні всесторонні міцні взаємини Києва з Токіо зближують наші далекі одна від одної країни попри відстань і різницю у культурі.
09 березня, 19:57