Макрон вирішив надати сучасне озброєння кремлівській маріонетці Пашиняну

СВІТ
16.05.2023, 18:23
Макрон вирішив надати сучасне озброєння кремлівській маріонетці Пашиняну
Фото: Google

Французький уряд розпочав процес надання зброї західного виробництва до Вірменії з метою підтримати двостороннє партнерство.

Такі відомості в етері телемовника "1in TV" озвучив колишній прессекретар міністерства оборони кавказької республіки Арцрун Ованісян, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Влада в Єревані очікує, що перша партія – 50 сучасних бронетранспортерів (без уточнення типу колісного панцерника – прим. ред.) – надійде від Парижу до початку літа поточного року.

«Така військова, військово-технічна співпраця з такою країною, як Франція, це – не вікно для великих можливостей, це двері! Ми маємо розширювати подібні відносини й ставити їх у пріоритет», – наголосив Арцрун Ованісян.

А проте озброювання Францією Вірменії викликає чималі побоювання в Ізраїлю та України оскільки передана в Єреван техніка може опинитися у руках росіян чи іранців, які мають великий вплив на уряд Ніколи Пашиняна.

Натомість азербайджанське міністерство оборони заявило, що має у розпорядженні розвіддані про прибуття кількох груп військових інструкторів із Франції для навчання вірменських армійців, зокрема і на лінії зіткнення у Карабасі.

Слід зауважити, що Росія спробує отримати доступ до отриманої зброї з метою розробити протидію чи скопіювати технології, натомість Іран також захоче мати французьку техніку для подальшої передачі своїм бойовикам у Лівані, Сирії та Ємен

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що чинна влада Вірменії розглядає призов жінок як частину військової реформи, адже побоюються опинитися сам на сам із сусідами-тюрками.

Читайте також:
Світ
Там бояться «спровокувати повномасштабний конфлікт».
15 червня, 16:04
Політика
За десятиліття теплих стосунків Москви й Гельсинкі кремлівські олігархи скупили безліч ділянок. Нині влада Фінляндії хоче змінити ситуацію.
12 червня, 19:23
Опінії
Форуми росіян у Львові, Берліні, Парижі переорієнтують увагу з жертви на агресора. Для західної спільноти нашого ворога гуманізують.
27 травня, 07:12
Політика
Зростання впливу Кремля в Угорщині становить небезпеку не тільки для її сусідів, серед яких воююча Україна, але й для всієї Європи. Це факт.
24 травня, 19:23
Політика
Заступництво на позір ліберальної демократії з боку США і ЄС — просто красиве гасло. Ми опинилися у статусі Чехо-Словаччини 1938 року.
23 травня, 20:35
Політика
Ворог десантував у західних країнах чимало своїх агентів, диверсантів і шпигунів. На превеликий жаль, є серед них і громадяни України.
07 травня, 07:09