Макрон вирішив надати сучасне озброєння кремлівській маріонетці Пашиняну

СВІТ
16 травня, 18:23
Макрон вирішив надати сучасне озброєння кремлівській маріонетці Пашиняну
Фото: Google

Французький уряд розпочав процес надання зброї західного виробництва до Вірменії з метою підтримати двостороннє партнерство.

Такі відомості в етері телемовника "1in TV" озвучив колишній прессекретар міністерства оборони кавказької республіки Арцрун Ованісян, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Влада в Єревані очікує, що перша партія – 50 сучасних бронетранспортерів (без уточнення типу колісного панцерника – прим. ред.) – надійде від Парижу до початку літа поточного року.

«Така військова, військово-технічна співпраця з такою країною, як Франція, це – не вікно для великих можливостей, це двері! Ми маємо розширювати подібні відносини й ставити їх у пріоритет», – наголосив Арцрун Ованісян.

А проте озброювання Францією Вірменії викликає чималі побоювання в Ізраїлю та України оскільки передана в Єреван техніка може опинитися у руках росіян чи іранців, які мають великий вплив на уряд Ніколи Пашиняна.

Натомість азербайджанське міністерство оборони заявило, що має у розпорядженні розвіддані про прибуття кількох груп військових інструкторів із Франції для навчання вірменських армійців, зокрема і на лінії зіткнення у Карабасі.

Слід зауважити, що Росія спробує отримати доступ до отриманої зброї з метою розробити протидію чи скопіювати технології, натомість Іран також захоче мати французьку техніку для подальшої передачі своїм бойовикам у Лівані, Сирії та Ємен

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що чинна влада Вірменії розглядає призов жінок як частину військової реформи, адже побоюються опинитися сам на сам із сусідами-тюрками.

Читайте також:
Світ
Роками фінляндські чиновники дозволяли багатіям із країни-агресорки купувати нерухомість на своїй території. Нині від них одні проблеми.
24 вересня, 17:22
Політика
Глобальний порядок денний ігнорує російський геноцид української нації. "Сильним світу цього" важливіші власні кишені та інтереси.
14 вересня, 21:12
Політика
Делегація із комуністичного Китаю нещодавно завітала до Херсонеського історико-археологічного музею-заповідника у Севастополі.
13 вересня, 20:03
Політика
Ідейний лівак із Портуґалії товариш Антоніу Ґутерриш відпрацьовує російську і китайську зарплатню, бо ці режими йому світоглядно ближчі.
13 вересня, 19:15
Політика
Найприкріше, що фахівці у галузі постсовєцького простору досі розглядають Україну за бунтівну частину вигаданої "російської цивілізації".
07 вересня, 19:47
Політика
Найбільше і найчастіше агентів комуністичного китайського режиму цікавлять американські стратегічні та військові об'єкти.
05 вересня, 17:53