Азербайджан перекрив іранський наркотрафік до РФ

КРИМІНАЛ
03.09.2022, 17:59
Азербайджан перекрив іранський наркотрафік до РФ
Фото: Aydinlik Gazete

Після взяття азербайджанським військом під контроль так званого Лачинського коридору, росіяни не отримуватимуть кокаїн і героїн з Ірану.

До такого висновку прийшли журналісти-розслідувачі одного провідних турецьких online-видань "Aydınlık", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші колеги з'ясували, що режим аятол у Тегерані невдовзі сам потребуватиме допомоги, і постачання дронів московитам – це тільки верхівка геополітичного айсберга.

«Завдяки спільним зусиллям Анкари та Баку, Азербайджан повністю взяв під контроль захоплені раніше вірменськими терористами території Карабаху і змусив російських миротворців остаточно залишити займаний регіон. Турецько-азербайджанським будівельникам у вкрай короткі терміни вдалося звести нову автомагістраль, яка нині напряму сполучає турецьке місто Иґдир і азербайджанське Занґелан. Саму дорогу, котра до всього проходить ще й територією Вірменії, контролюють урядові сили Азербайджану. Тобто, наркотрафік з Ірану став неможливий», – йдеться у матеріалі турецьких журналістів.

Фактично, 20% усіх важких наркотиків, які раніше потрапляли до росії через Кавказький коридор, надовго перекрили, а заодно на турецькій і азербайджанській митницях почали позапланову перевірку всього іранського експорту, який прямував до країни-агресорки та Європи з метою виявити підсанкційні товари.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", колишній резидент КГБ СССР у Вашинґтоні Юрій Швєц навів факти керування росією наркокартелем.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Кубло сіоністів, що отаборилося на Святій Землі, прагне крові невинних людей. Національність не цікавить, головне: знищити всіх непокірних.
16 лютого, 08:25
Війна
Людожерський сіоністський режим ніколи не цінував життя, ні своїх адептів з Юдиного коліна, ні ґоїв. Саме тому війна для нього «благо».
05 лютого, 06:06
Світ
Сіоністська пропаганда демонізувала палестинців, приписуючи всіх до «ісламських терористів». Насправді ж у Ґазі проживає безліч християн.
08 січня, 07:09
Світ
Це масове вбивство, яке відбулося на переповненій площі, де живуть люди.
25.12.2023, 11:02
Світ
Проіранське військово-політичне угруповання Лівану накопичує бойовиків і зброю на кордоні з Ізраїлем. «Гізболла» нарешті допоможе ХАМАС?
19.12.2023, 08:18
Світ
Проіранське єменське угруповання хуситів (військово-релігійний рух «Ансáр Аллá») імітує війну з Ізраїлем. Головна їхня зброя — пропаганда.
12.12.2023, 19:15