Азербайджан перекрив іранський наркотрафік до РФ

КРИМІНАЛ
03.09.2022, 17:59
Азербайджан перекрив іранський наркотрафік до РФ
Фото: Aydinlik Gazete

Після взяття азербайджанським військом під контроль так званого Лачинського коридору, росіяни не отримуватимуть кокаїн і героїн з Ірану.

До такого висновку прийшли журналісти-розслідувачі одного провідних турецьких online-видань "Aydınlık", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Наші колеги з'ясували, що режим аятол у Тегерані невдовзі сам потребуватиме допомоги, і постачання дронів московитам – це тільки верхівка геополітичного айсберга.

«Завдяки спільним зусиллям Анкари та Баку, Азербайджан повністю взяв під контроль захоплені раніше вірменськими терористами території Карабаху і змусив російських миротворців остаточно залишити займаний регіон. Турецько-азербайджанським будівельникам у вкрай короткі терміни вдалося звести нову автомагістраль, яка нині напряму сполучає турецьке місто Иґдир і азербайджанське Занґелан. Саму дорогу, котра до всього проходить ще й територією Вірменії, контролюють урядові сили Азербайджану. Тобто, наркотрафік з Ірану став неможливий», – йдеться у матеріалі турецьких журналістів.

Фактично, 20% усіх важких наркотиків, які раніше потрапляли до росії через Кавказький коридор, надовго перекрили, а заодно на турецькій і азербайджанській митницях почали позапланову перевірку всього іранського експорту, який прямував до країни-агресорки та Європи з метою виявити підсанкційні товари.

Натомість, як раніше писав "Останній Бастіон", колишній резидент КГБ СССР у Вашинґтоні Юрій Швєц навів факти керування росією наркокартелем.

Читайте також:
Світ
Державне телебачення показало кадри різноманітних винищувачів і військових безпілотників на секретній базі “Eagle 44”.
07 лютого, 22:37
Економіка
Багаторічна соціально-економічна криза, спричинена постійними політичними сварками, відкинула Ліван на край прірви зубожіння та безробіття.
02 лютого, 18:33
Світ
За останні два тижні понад 126 афганців загинули від переохолодження або від токсичних випарів газових обігрівачів.
26 січня, 19:58
Світ
Попри щоденні обстріли військ підконтрольних маріонетковому російсько-іранському диктатору Башару аль-Асаду у Сирії триває збір оливок.
08.11.2022, 20:23
Кримінал
Ізраїльські військовики здійснили незаконне затримання понад 10 чоловіків-арабів на загарбаній території автономної Палестини.
08.10.2022, 18:14
Світ
Шанс на довгострокове перемир'я у найбіднішій країні Близького сходу, де понад 10 років точиться громадянська війна, наразі мінімальний.
02.10.2022, 20:06