Азербайджан похизувався БПЛА власного виробництва

СВІТ
31.08.2022, 09:18
Азербайджан похизувався БПЛА власного виробництва
Фото: Anadolu Ajansı

На виставці космонавтики та авіації "Teknofest Karadeniz" у турецькому місті Самсун презентовано 4 інноваційні азербайджанські безпілотники.

Відповідні світлини з щорічної технологічної події міжнародного рівня оприлюднило авторитетне видання "Anadolu Ajansı", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Ідеться про такі багатоцільові повітряні апарати, як "Orbitr 2", "Orbitr 3" і "Orbitr 4" спільного виробництва Азербайджану та Ізраїлю, а також сучасний дрон-камікадзе "İti Kovan".

Саме останні названі техно новинки, привезені з Баку, привернули особливу увагу відвідувачів фестивалю, котрі, за словами розробників, вражають ціль не гірше за "Switchblade 600".

«Три місяці тому ми були свідками хвилювання та ентузіазму "TEKNOFEST" у нас в Азербайджані. Сьогодні вже ми відкриваємо експозицію Азербайджану на "TEKNOFEST KARADENIZ". Наша делегація приїхала до Самсуна не з порожніми руками, а продемонструвала якісні плоди у вигляді надсучасних бойових БПЛА», – прокоментував подію заступник міністра цифрового розвитку і транспорту Азербайджану Ровшан Рустамов.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", турецька компанія "Baykar Makina" зареєструвалась в Україні та придбала ділянку для будівництва заводу.

Читайте також:
Новини
Киргизстан отримав турецькі багатоцільові безпілотники Akinci виробництва компанії Baykar та Aksungur від компанії TAI.
29 жовтня, 15:10
Війна
Він має низку переваг та працює в 4 рази швидше за звичайного сапера.
27 жовтня, 15:23
Світ
Роботи можуть стати армії в пригоді в умовах міських боїв, коли бійці вестиму вогонь по ворогові з безпечної відстані або з укриття.
23 жовтня, 07:16
Новини
Amazon тестує двоногих роботів на своїх складах. Персонал не задоволений
21 жовтня, 09:11
Війна
Найкращі українські інженери підставили плече батьківщині у скрутний час. Тепер їхня розробка допомагатиме нашим захисникам на полі бою.
09 жовтня, 19:15
Війна
Кожен принтер буде створювати критично важливі запчастини для української військової техніки.
04 жовтня, 08:20