Азербайджан похизувався БПЛА власного виробництва

СВІТ
31 серпня, 09:18
Азербайджан похизувався БПЛА власного виробництва
Фото: Anadolu Ajansı

На виставці космонавтики та авіації "Teknofest Karadeniz" у турецькому місті Самсун презентовано 4 інноваційні азербайджанські безпілотники.

Відповідні світлини з щорічної технологічної події міжнародного рівня оприлюднило авторитетне видання "Anadolu Ajansı", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Ідеться про такі багатоцільові повітряні апарати, як "Orbitr 2", "Orbitr 3" і "Orbitr 4" спільного виробництва Азербайджану та Ізраїлю, а також сучасний дрон-камікадзе "İti Kovan".

Саме останні названі техно новинки, привезені з Баку, привернули особливу увагу відвідувачів фестивалю, котрі, за словами розробників, вражають ціль не гірше за "Switchblade 600".

«Три місяці тому ми були свідками хвилювання та ентузіазму "TEKNOFEST" у нас в Азербайджані. Сьогодні вже ми відкриваємо експозицію Азербайджану на "TEKNOFEST KARADENIZ". Наша делегація приїхала до Самсуна не з порожніми руками, а продемонструвала якісні плоди у вигляді надсучасних бойових БПЛА», – прокоментував подію заступник міністра цифрового розвитку і транспорту Азербайджану Ровшан Рустамов.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", турецька компанія "Baykar Makina" зареєструвалась в Україні та придбала ділянку для будівництва заводу.

Читайте також:
Війна
“Сокіл-300” матиме дальність польоту до 3300 км на висоті до 12 км
31 жовтня, 12:18
Світ
Bayraktar TB2 і Akіncі матимуть ракети "повітря-повітря", причому не лише для ураження безпілотників, але й інших ворожих літаків
30 жовтня, 17:34
Війна
Турецька компанія Baykar планує завершення будівництва заводу з виготовлення БПЛА в Україні через два роки.
28 жовтня, 15:24
Війна
Принципи штучного інтелекту по застосуванню зброї вже є.
19 жовтня, 15:45
Економіка
Комуністичний режим у Піднебесній заплатить свою високу ціну за підтримку російської воєнної агресії проти України, США пішли у наступ.
16 жовтня, 17:26
Світ
Baykar Makina успішно пройшов наземні випробування та готується до свого першого польоту
16 жовтня, 16:22