Азербайджанські війська звільнили населений пункт у Карабасі

СВІТ
24 березня, 20:53
Азербайджанські війська звільнили населений пункт у Карабасі
Фото: Twitter

Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.

Такі відомості на своїй сторінці у Twitter виклав секретар Ради безпеки Республіки Вірменії у 2020-2021 роках Тиґран Ґриґорян, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За словами колишнього чиновника, армійським підрозділам Азербайджану вдалося не тільки перейти у наступ в Аскеранському районі, але й визволити село Парух.

«Як і передбачалося, Баку використовує війну в Україні для початку воєнної ескалації у Нагірному Карабасі. Найближчі години будуть вирішальними. Існує значний ризик ще більшої ескалації у регіоні попри підписані мирні домовленості», – стверджує Тиґран Ґриґорян.

Натомість у міністерстві оборони Азербайджанської республіки поки ніяк не коментують наведену вище ситуацію.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що Анкара вимагає від Москви негайно припинити війну, а від Єревану – деокупувати решту Карабаху.

Читайте також:
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01
Світ
На тлі передислокації контингенту рф із Південного Кавказу до України, у Баку готуються до остаточного відвоювання Нагірного Карабаху.
13 березня, 18:23
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 12:33