Азербайджан визволятиме решту окупованого вірменами Карабаху

СВІТ
13 березня, 18:23
Азербайджан визволятиме решту окупованого вірменами Карабаху

На тлі передислокації контингенту рф із Південного Кавказу до України, у Баку готуються до остаточного відвоювання Нагірного Карабаху.

Такі відомості оприлюднила пресслужба на офіційному сайті міністерства оборони Азербайджанської республіки, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що вірменські окупаційні війська вдаються до постійних провокацій на так званій лінії припинення вогню, встановленій 10 листопада 2020 року, обстрілюючи позиції азербайджанців.

«Починаючи з 18:15 12 березня до 02:20 13 березня позиції нашої армії в напрямку Ходжавендського і Тертерського районів обстріляли учасники незаконного вірменського збройного формування. На цих ділянках підрозділи азербайджанських збройних сил вжили адекватних заходів реагування. Станом на ранок 13 березня втрат серед особового складу і техніці у нас немає», – прокоментували ситуацію у пресслужбі міноборони Азербайджану.

Також у Баку наголосили, що у разі подальшої ескалації готові перейти у наступ на вірменські окупаційні війська й остаточно вигнати їх із Карабаху.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що влада Азербайджану нещодавно оголосила у розшук колишніх президентів Вірменії.

Читайте також:
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01
Історія
Мусимо пам'ятати про нелюдські злочини, вчинені окупаційною владою. Кожна жертва неодмінно має бути відплачена ворогом.
23 лютого, 12:33