Байден дав слово Сі Цзіньпіну, що Україна не отримає літаки, – The Spectator

ПОЛІТИКА
25.11.2022, 19:23
Байден дав слово Сі Цзіньпіну, що Україна не отримає літаки, – The Spectator
Фото: Map Influence

Американський уряд переконав Польщу не надсилати нам такі потрібні для повітряної оборони винищувачі МиГ-29, бо домовився з КНР.

Відомості про це з посиланням на власні джерела у Білому домі виклало видання "The Spectator", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, на прохання диктатора Сі Цзіньпіна до деескалації (увага!) "української кризи" президент Джозеф Байден умовив польського лідера Анджея Дуду не давати Україні літаки совєцького виробництва.

За словами іноземних журналістів, комуністичний Китай як сюзерен країни-агресорки (тобто, РФ – прим. ред.) хоче швидкого завершення війни, навіть, якщо буде "Мінськ-3" чи "Стамбул-2", головне, аби не на умовах Києва.

Прикметно, що Вашинґтон "натиснув" на Варшаву у критичний для всіх нас момент, а саме – у березні, коли російський окупаційно-терористичний контингент цілком міг зайняти до пів України включно зі столицею, однак не склалося.

Водночас диктаторський режим КНР упродовж останніх 9 місяців російсько-української війни публічно не підтримував агресію Москви, як і не допомагав Києву, говорячи обом сторонам те, що вони хотіли почути.

Тепер у складну гру між китайцями та американцями за новий переділ світу позаочі вплели ще й Польщу, – нашого основного союзника, котрий ні на мить не припинив допомагати боротися з російськими загарбниками.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що підкуплений угорський "друг" Владіміра Путіна Віктор Орбан зазіхає на територіальну цілісність України.

Читайте також:
Опінії
Угорський уряд "за волею 97% громадян" пропонує Європейському союзу вчинити суїцид. Орбанівська команда вкотре відпрацьовує російські рублі.
14 січня, 21:37
Політика
Американські та західні політики з інтелектуалами нарешті почали осмислювати наслідки агресії проти України, що ведуть до смерті Росії.
04 січня, 15:32
Економіка
Народне господарство ресурсної федерації московії худне день від дня, але тільки наступного року воно зазнає цілковитого колапсу.
31.12.2022, 19:01
Світ
Днями КНДР здійснила перші постачі ракет до РФ. Бенефіціар (хто б ви думали?) – "вагнерівці", які ж за ту ж зброю і заплатили.
25.12.2022, 07:18
Політика
Міністерство внутрішніх справ РФ заохочує мігрантів із Середньої Азії одружуватися з російськими вдовами, які втратили чоловіків на війні.
24.12.2022, 20:23
Світ
Тим часом Вашинґтон усіляко підштовхує держави-члени трансатлантичного альянсу до зміцнення позицій у протистоянні з Пекіном...
21.12.2022, 10:09