Байден планує переговори з Сі Цзіньпіном

СВІТ
17.02.2023, 12:01
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото

Водночас Байден підкреслив, що не вважає своєю надмірною реакцією наказ на знищення аеростатів.

Президент США Джо Байден має намір найближчим часом поспілкуватися телефоном з главою Китаю Сі Цзіньпіном.

Про це медіа агенція Останній Бастіон повідомляє з посиланням на РБК-Україна.

Байден планує переговори з Сі Цзіньпіном_1

Розмова лідерів держав відбудеться на тлі збиття невідомих об'єктів у повітряному просторі Північної Америки.

"Я думаю, що останнє, чого хоче Сі, це фундаментально розірвати відносини зі Сполученими Штатами та зі мною", - зазначив політик.

Водночас Байден підкреслив, що не вважає своєю надмірною реакцією наказ на знищення аеростатів. Адже перед цим порадився із американськими військовими.

"Ми не шукаємо нової холодної війни, але я не приношу вибачень", - підкреслив президент США.

Окрім цього, він додав, що продовжить конкурувати із Сі Цзіньпіном, але не буде конфліктувати. 

Читайте також:
Світ
Байден шість разів відвідував Україну як віцепрезидент США. Його останній візит до Києва був у січні 2017 року
20.02.2023, 14:29
Опінії
Його промова про стан США була не зовсім святкуванням порядку денного єдності. Але президенту, схоже, сподобалася сутичка.
09.02.2023, 18:15
Світ
Він може купувати продукти та переглядати календар.
вчора, 15:05
Світ
Цей договір є реакцією на зростаючу стурбованість європейських союзників з приводу прихильності США до НАТО.
17 липня, 09:49
Світ
Очікується, що у 2026 році буде ухвалено основний закон Нової Каледонії, який визначить принципи організації влади на острові.
13 липня, 17:28
Світ
Літак Ан-124 «Руслан», який вчора був помічений у небі над столицею, перемістився в Лейпциг, де знаходиться база флоту компанії.
13 липня, 06:32