Байден змусить Зеленського розпочати війну з Коломойським

ПОЛІТИКА
30 серпня, 13:53
Байден змусить Зеленського розпочати війну з Коломойським

46-й американський президент не дасть українському "ґаранту" надалі перебувати у теплій ванні й зволікати у питаннях деоліґархізації.

Таку інформацію на своїй сторінці у Facebook виклав керівник Центру політичних студій "Доктрина" і колумніст "Останнього Бастіону" Ярослав Божко.

За словами вітчизняного політолоґа, тінь недовіри зі США може наробити багато проблем в Україні, які навіть росіяни матимуть шанс скласти у вибухову ланцюгову реакцію.

«Багато у чому довіра залежить від емоційних моментів і міжособистісних відносин. У нашій ситуації чекати, що США не помітили ті сиґнали, які лунають із Києва не доводиться. Володимиру Зеленському може здаватися, що йому просто дали піти на канал "1+1" зібрати підтримки в аудиторії, втім у цей момент така показова кооперація виглядатиме для Америки щонайменше аж дуже показовою. Як ви вважаєте, чи розцінять ці жести американські фахівці по обидва боки океану як абсолютно показові та варті уваги? Відповідь очевидна», — стверджує Ярослав Божко.

Керівник Центру політичних студій "Доктрина" додає, чим довше головний "слуга народу" буде іґнорувати шкідництво шахрая Ігоря Коломойського, тим швидше йому закриють двері на Захід.

«Окремо зважу і на досить чутливі нотки у підготовці до зустрічі зі США. Канцлерський суд штату Делавер видає рішення по Коломойському, яке по суті зберігає підсудність теми "ПриватБанку" і виведених із нього коштів судам США. Тим самим, прямий натяк щодо того, що Америці тема Коломойського дійсно важлива і не набридла анітрохи, прозвучав рівно за тиждень до візиту Зеленського! На загал відсутність навіть самого розслідування, відсутність будь-якої реакції на сиґнали США по Коломойському і ґрупі підсанкційних диверсантів будуть давати під час зустрічі аж дуже неприємний тон подвійної лояльності, при тому що він і так був завжди присутній у ставленні американських демократів до Зеленського», — підсумовує Ярослав Божко.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", настрої у "зеленого" збіговиська щодо гаманця Байдена далекі від просто "перестати стріляти".

Читайте також:
Нікол Пашинян навмисно затягує підписання остаточного мирного договору з Ільгамом Алієвим, сподіваючися на воєнний реванш у Карабасі.
16 жовтня, 08:01
Київ – молодший партнер Вашинґтона, особливо щодо вирішення міґраційної кризи після виведення американських військ із Афґаністану.
03 вересня, 10:48
24 серпня 1991 року Україна була проголошена незалежною державою; та самостійність здобула не Українська Нація, а колоніальна адміністрація.
24 серпня, 13:16
46-й президент США Джозеф Байден запам'ятається ганебною ґеополітичною поразкою в Афґаністані, повторивши долю Джиммі Картера.
17 серпня, 08:01
"Шалений принтер" РНБО призначив ексрегіонала Юрія Васькова на посаду заступника міністра інфраструктури Олександра Кубракова.
10 серпня, 13:37
Майже 20 років минуло з часу операції "Iraq Freedom", коли американська армія ліквідувала диктаторський режим Саддама Хусейна.
03 серпня, 12:46