У вагоні Зе-команда, під вагоном terra incognita

ПОЛІТИКА
24.11.2023, 10:12
У вагоні Зе-команда, під вагоном terra incognita
Фото: Facebook

Єрмаківські прихвосні підвели Україну до прірви, перед тим викупавши у власній крові. Чи відповідатимуть вони за скоєне, вирішить суд нації.

Зараз відбуваються абсолютно закономірні й прогнозовані події. Обіцяна в стані шоку (але нереальна з таким керівництвом) перемога відсувається на невизначений термін.

Ресурси вичерпуються, закінчується інформаційний наркотик — настає тяжке похмілля, а в стані похмілля народ злий. Натомість бездарні й безвідповідальні можновладці, навколо яких так наполегливо переконували «єднатися», не мають ні «плану Б».

Ба більше: не мають функціоналу для організації методичного й ефективного спротиву агресії! І в агонії починають вкидати рештки ресурсів на підтримку власних штанів та рейтингів, намагаючись подовжити своє нікчемне політичне життя й набити напослідок кишені за рахунок країни й народу.

І коли відкриється нове вікно можливостей для зміни керівництва, ми ризикуємо залишитися без ресурсів, без територій і без перспектив на відновлення. Залишається лише молитися богам історії, щоби не довели нас до точки неповернення й дали нам мудрості й мужності створити ефективні політичні структури для порятунку держави.

Автор : Софія Дніпровська
Читайте також:
Кримінал
Його мають притягнути до відповідальності за перевищення службових повноважень.
27 червня, 10:30
Війна
Україна опинилася у ситуації, коли військова справа конфліктує з політичною доцільністю. Політики диктують свої забаганки фронтовикам.
30.10.2023, 20:56
Світ
США розглядають Ізраїль як критично важливого «стратегічного союзника» на Близькому Сході.
27.07.2023, 11:32
Світ
Небажання багатьох країн Африки, Азії та Латинської Америки підтримувати НАТО знову висунуло на перший план термін «Глобальний Південь».
17.07.2023, 13:44
Політика
На жаль, ані влада, ні суспільство не вважають доцільним досліджувати нашого східного сусіда, але гучно ділять шкуру ще живого ведмедя.
11.07.2023, 19:04
Світ
Експрезидент і експрем'єр-міністр Дмітрій Мєдвєдєв – не та людина, яка має владу, а тим паче хоч якийсь вплив на "еліту" і силовиків РФ.
05.07.2023, 16:00