Байден зустрінеться з лідерами Японії та Південної Кореї

ПОЛІТИКА
01.08.2023, 22:43
Байден зустрінеться з лідерами Японії та Південної Кореї
Фото: Google

Однією з головних тем тристоронньої дипломатичної зустрічі стане російсько-китайська загроза в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Білий дім анонсував подію на 18 серпня, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на впливове англійськомовне видання "Japan Today".

Це буде перший раз, коли тристороння зустріч на вищому рівні буде проведена самостійно в американському Кемп-Девіді, а не у кулуарах багатостороннього саміту.

Фактично, майбутня подія свідчить про той рівень важливості, яку Вашинґтон надає відносинам із Токіо та Сеулом, і співробітництву з Японією та Південною Кореєю.

Лідери обговорять спільну реакцію на подальшу розробку ядерної зброї КНДР, а також підозри у військовій підтримці Росії північнокорейським режимом за посередництва комуністичного Китаю.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, як США і Японія створюють новий військовий альянс, між Токіо та Вашинґтоном планується створити об'єднане командування.

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Соратник та однодумець Тараса Шевченка мав стратегічне бачення, яким довго нехтували як сучасники, так і нащадки. Настав час це змінити!
19 лютого, 13:28
Опінії
Жодна угода, укладена з Москвою, завжди порушувалася самою Москвою. А Україна просто може і не витримати ні «Мінська-3», ані «Стамбула-2».
18 лютого, 13:00
Війна
Падіння міжнародного авторитету США сталося не за президентства Джозефа Байдена, а значно раніше. Цей процес розпочав ще Барак Обама.
15 лютого, 12:33
Війна
Палата представників Конгресу США відхилила законопроєкт республіканців, який передбачав надання Ізраїлю 17,6 мільярда доларів.
07 лютого, 10:05
Світ
Кремлівський окупаційно-терористичний режим певен: тільки йому дозволено спустошувати закордонні арсенали. Вочевидь, це не так.
04 лютого, 09:37
Світ
Указ підписано у відповідь на насильство з боку сіоністських поселенців проти палестинського цивільного населення.
02 лютого, 09:22