Байден зустрінеться з лідерами Японії та Південної Кореї

ПОЛІТИКА
01.08.2023, 22:43
Байден зустрінеться з лідерами Японії та Південної Кореї
Фото: Google

Однією з головних тем тристоронньої дипломатичної зустрічі стане російсько-китайська загроза в Азійсько-Тихоокеанському регіоні.

Білий дім анонсував подію на 18 серпня, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на впливове англійськомовне видання "Japan Today".

Це буде перший раз, коли тристороння зустріч на вищому рівні буде проведена самостійно в американському Кемп-Девіді, а не у кулуарах багатостороннього саміту.

Фактично, майбутня подія свідчить про той рівень важливості, яку Вашинґтон надає відносинам із Токіо та Сеулом, і співробітництву з Японією та Південною Кореєю.

Лідери обговорять спільну реакцію на подальшу розробку ядерної зброї КНДР, а також підозри у військовій підтримці Росії північнокорейським режимом за посередництва комуністичного Китаю.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам про те, як США і Японія створюють новий військовий альянс, між Токіо та Вашинґтоном планується створити об'єднане командування.

Читайте також:
Опінії
Щоби що? Щоб легітимізувати головування московії і незаконно захоплене місце в РБ?
09 липня, 11:09
Світ
Перші дії нового уряду у Лондоні: допомога Україні й збільшення оборонних видатків до 2,5% ВВП. Кір Стармер не порушить обіцянки Ріші Сунака
09 липня, 07:10
Світ
Він міг стати прем’єр-міністром Франції
08 липня, 17:28
Опінії
Світ міняється, треба щось робити; наші вороги нас випереджають у пристосуванні.
08 липня, 15:56
Світ
Військові хунти Малі, Ніґера і Буркіна-Фасо підписали хартію про спільний оборонний союз. Вони утворили «Конфедерацію держав Сахеля».
08 липня, 12:27
Світ
НАТО планує зміцнити співпрацю з Південною Кореєю також щодо кіберпростору та нових технологій.
06 липня, 15:29