«Бандерівська Церква»: росіяни заборонили УГКЦ в окупованих ними регіонах

ВІЙНА
11.12.2023, 12:12
Каплиця УГКЦ у Бердянську (наші дні)
Каплиця УГКЦ у Бердянську (наші дні)
Фото: Facebook

У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!

Про переслідування священників і заборону Української греко-католицької Церкви повідомив монах-редепторист Сяргей Ганчароў. За його словами, найбільше страждають ієрархи та парафіяни у тимчасово окупованій росіянами Запорізькій області.

Монах-редемпторист зі Згромадження Найсвятішого Ізбавителя отримав звістку від своїх братів і сестер по вірі з Бердянська, де ворог не цурається застосовувати катування та тортури. Водночас московські чорти у рясах почувають себе наче господарі життя.

«Окупанти заборонили УГКЦ на окупованій території Запорізької області. Майно конфіскують, конфіскують і нашу церкву в Бердянську, яку будував світлої пам'яті о. Ярослав Федунів. Зі століття в століття вони роблять те саме. Я не раз дивувався у себе вдома, чому їх катедра в Мінську так подібна на костел, аж поки не почитав історію і не зрозумів, що це і є костел, захоплений МП.

Вони заборонили греко-католиків на теренах, які відшматували від Речі Посполитої, та позабирали собі їх церкви, аналогічні речі бачимо і нині. Однак будівлі будівлями, — а найбільший біль, то люди. Вже понад рік в полоні знаходяться отці редемптористи Іван і Богдан. Згадаймо їх в молитві», — заявив Сяргей Ганчароў.

А проте, як раніше вже інформував «Останній Бастіон», агенти РПЦ-ФСБ ще довго паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби із забороненої ОПЗЖ і «слуги неукраїнського народу».

Читайте також:
Опінії
Рано чи пізно Гейне, Кіплінґ і Пушкін посядуть своє місце в історії. А люди із відповідних країн більше не чіпатимуть сусідів...
31 березня, 13:00
Війна
Підтримка Тегераном російської агресії проти України не обмежується постачанням дронів-камікадзе. Крім «Шахедів» за ворога воюють шахіди.
21 лютого, 06:08
Політика
Мета ворога майже досягнута, бо українці знову створили собі кумира, якого вважають непомильним. Реальність виявилася суворішою.
11 лютого, 19:08
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14.11.2023, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02.11.2023, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30.09.2023, 20:55