«Бандерівська Церква»: росіяни заборонили УГКЦ в окупованих ними регіонах

ВІЙНА
11.12.2023, 12:12
Каплиця УГКЦ у Бердянську (наші дні)
Каплиця УГКЦ у Бердянську (наші дні)
Фото: Facebook

У дусі своїх ідейних попередників загарбники поборюють усе українське. Крім книг і пам'ятників загрозу для росіян становить... Церква!

Про переслідування священників і заборону Української греко-католицької Церкви повідомив монах-редепторист Сяргей Ганчароў. За його словами, найбільше страждають ієрархи та парафіяни у тимчасово окупованій росіянами Запорізькій області.

Монах-редемпторист зі Згромадження Найсвятішого Ізбавителя отримав звістку від своїх братів і сестер по вірі з Бердянська, де ворог не цурається застосовувати катування та тортури. Водночас московські чорти у рясах почувають себе наче господарі життя.

«Окупанти заборонили УГКЦ на окупованій території Запорізької області. Майно конфіскують, конфіскують і нашу церкву в Бердянську, яку будував світлої пам'яті о. Ярослав Федунів. Зі століття в століття вони роблять те саме. Я не раз дивувався у себе вдома, чому їх катедра в Мінську так подібна на костел, аж поки не почитав історію і не зрозумів, що це і є костел, захоплений МП.

Вони заборонили греко-католиків на теренах, які відшматували від Речі Посполитої, та позабирали собі їх церкви, аналогічні речі бачимо і нині. Однак будівлі будівлями, — а найбільший біль, то люди. Вже понад рік в полоні знаходяться отці редемптористи Іван і Богдан. Згадаймо їх в молитві», — заявив Сяргей Ганчароў.

А проте, як раніше вже інформував «Останній Бастіон», агенти РПЦ-ФСБ ще довго паразитуватимуть на тілі української нації. Все тому, що їм допомагають вітчизняні парламентарі-українофоби із забороненої ОПЗЖ і «слуги неукраїнського народу».

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Терористичний режим РФ запровадив обов'язкові військові навчання для усіх старшокласників. Діти мають бути готовими померти за путіна.
24 березня, 12:34
Війна
Щодня московити влаштовують вогняний вал проти цивільних українців. Костянтинівка, Дружківка, Краматорська, Лиман і Слов'янськ під ударом.
25 лютого, 20:39
Кримінал
На ресурсній федерації московії відбулося чергове кривосуддя. Перевертні у чорних мантіях винесли вирокам незламним захисникам України.
24 лютого, 19:29
Війна
У найбільшому окупованому місті Запорізької області вирує війна з пам'яттю і пам'ятниками. Зайди-українофоби риштують власний простір.
30 січня, 20:34
Політика
Сіоністський режим під проводом дітовбивці Біньяміна Нетаньягу не надаватиме військової допомоги Києву. Москва для Тель-Авіва важливіша.
28 січня, 13:44
Війна
Обіцяна Кремлем «денацифікація» дісталася пророка української нації. Колаборантам муляє око монументальна спадщина в особі Тараса Шевченка.
19 січня, 11:45