Bayraktar TB2 допомагає українським воїнам відвойовувати Херсонщину

ВІЙНА
02.09.2022, 13:25
Bayraktar TB2 допомагає українським воїнам відвойовувати Херсонщину

Турецькі БПЛА філігранно знищують окупантів та військову техніку

БПЛА Bayraktar TB2, як і раніше, знищують окупантів.

У мережі з'явилося відео знищення вогневих позицій ординських окупантів на Херсонщині.

Демілітаризація московитів відбулася за допомогою БПЛА Bayraktar TB2.

Ще одну вогневу позицію ординських окупантів, на якій перебувала САУ "Акація", було знищено на Херсонському напрямку з БПЛА Bayraktar TB2.

Своєю чергою "Останній Бастіон" нагадує, що Румунія хоче придбати у Туреччини 18 БПЛА Bayraktar TB2. Розглядається придбання 3 комплексів по 6 БПЛА .

Як раніше заявляв гендиректор Baykar Makina Халук Байрактар, турецька компанія має намір збудувати в Україні не просто завод із виробництва ударних безпілотників Bayraktar TB2, а й створювати на ньому нову модель – безпілотний винищувач Bayraktar Kizilelma.

Читайте також:
Війна
Окупаційно-терористичний контингент ресурсної федерації московії не припиняє спроб загарбати весь Донбас, але отримує гідну відсіч.
26 січня, 06:59
Війна
Східний фронт цілодобово палає від бойових дій, в яких безславно гинуть росіяни, штурмуючи "м'ясними хвилями" позиції наших захисників.
22 січня, 18:00
Війна
Гелікоптерні з'єднання Сил оборони України щодня нівелюють спроби російського окупаційного контингенту просунутися вглиб країни.
18 січня, 07:01
Війна
Російські загарбники не припиняють штурми на Бахмутському напрямі Східного фронту, "м'ясні хвилі" підкріплюються артилерією та авіацією.
12 січня, 19:17
Війна
25-річний уродженець тимчасово окупованої росіянами Луганщини Анатолій Дрьомов зумів вижити й потрапити до рук наших захисників.
10 січня, 18:27
Війна
Воїн 73 Морського центру спеціального призначення ліквідував російського окупанта з відстані 2710 метрів. Це справжній рекорд цієї війни.
02 січня, 19:47