Bayraktar знову знищує окупантів

ВІЙНА
04 вересня, 06:53
Bayraktar знову знищує окупантів

ВМС показали, як знищили російський катер з десантом

Пресслужба Військово-Морських Сил ЗСУ опублікувала відео епізоду, під час якого українські військові завадили російським окупантам висадитися зі свого судна на берег у північно-західній частині Чорного моря.

На кадрах можна побачити, як влучним першим ударом було уражено російський катер проєкту КС-701 "Тунець" під час висадки з нього росіян. Як відзначають у ВМС ЗСУ, у результаті ураження катера двоє окупантів отримали поранення, а ще шість — знищені.

У повідомленні стверджується, що катер було знищено "силами морської авіації", і як ми можемо побачити з відео, йдеться про турецький безпілотний літальний апарат Bayraktar TB2.

Російський катер поповнив список суден, які були уражені чи знищені розвідувально-ударним безпілотником Bayraktar TB2. Так, передусім тут варто згадати, що безпілотники Bayraktar TB2 брали активну участь у звільненні острова Зміїний, поблизу якого вони уразили патрульні човни проєкту 03160 "Раптор", транспортно-десантний катер проєкту 02510 "БК-16" та десантний катер проєкту 11770 "Серна".

Читайте також:
Історія
106 років тому І-й Український полк імені гетьмана Богдана Хмельницького дав по зубах більшовикам у Києві. Жовтневий заколот зазнав поразки.
11 листопада, 09:35
Історія
1 листопада 1918 українські воїни взяли владу на Галичині. У Львові урочисто проголошено створення Західноукраїнської Народної Республіки.
01 листопада, 17:26
Війна
Він був легендою за життя, залишається героєм і після смерті...
28 жовтня, 09:27
Війна
Унікальну операцію зі встановлення контролю над "Вишками Бойка" провели силами підрозділів ГУР МО України
11 вересня, 14:05
Війна
Східний фронт палає від щоденних вогневих ударів окупаційно-терористичного контингенту РФ, який активно застосовує смертоносні дрони.
01 вересня, 20:28
Війна
Україна знищила або пошкодила щонайменше 24 літаки в російському тилу, тимчасово окупованих Криму та Білорусі за час великої війни
31 серпня, 06:26