БЕБ виявило схему контрабанди сигарет у автоцистернах на десятки мільйонів

КРИМІНАЛ
22.08.2024, 17:00
БЕБ виявило схему контрабанди сигарет у автоцистернах на десятки мільйонів

Детективи ТУ Бюро економічної безпеки у Чернівецькій області оголосили підозру одному з організаторів каналу контрабанди сигарет.

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідство встановило, що для вивозу товару за кордон фігуранти використовували вантажні автомобілі з напівпричепами-автоцистернами. А підозрюваний відповідав за оренду складів та логістику. 

Під час обшуків детективи вилучили понад 800 тисяч пачок фальсифікованих сигарет, які організатори схеми планували перевезти через державний кордон України до країн ЄС.

Їх орієнтовна вартість складає понад 60 мільйонів гривень.

Співорганізатору злочинної діяльності повідомлено про підозру. 

Як запобіжний захід суд обрав йому тримання під вартою з можливістю внесення застави у розмірі 10 млн грн.

Читайте також:
Кримінал
ДБР і прокуратура беруть під контроль контрабандні схеми на Львівській митниці.
01 вересня, 17:39
Політика
Сигарети замість грошей для армії: чому польські журналісти критикують Україну?
27 серпня, 14:49
Кримінал
Незаконний експорт сої: у схемі фігурують посадовці митниці та депутат Одеської міськради.
18 серпня, 11:27
Політика
«Король контрабанди» Вадим Альперін повертає собі вилучене обладнання.
07 серпня, 10:24
Кримінал
Сьогодні БЕБ завітало до однієї з головних мереж збуту сірої техніки Apple — «Техно їжак», якою володіє Олексій Гулий.
11 липня, 11:38
Кримінал
Протягом доби СБУ затримала високопосадовця Держмитслужби у Києві та заблокувала оборудки одразу у трьох прикордонних областях.
09 липня, 17:14