Бессент звинуватив Європу в лицемірстві через нафтові угоди з Індією

ПОЛІТИКА
08 лютого, 13:48
Бессент звинуватив Європу в лицемірстві через нафтові угоди з Індією

«Фінансують війну проти себе».

Керівник Мінфіну США Скотт Бессент дорікнув Європі у спонсоруванні війни через купівлю російської нафти, що перебуває під санкціями.

Міністр фінансів США Скотт Бессент заявив, що Європа фактично «фінансує війну проти самої себе». На його думку, країни Євросоюзу продовжують купувати продукти переробки російської нафти, яка постачається через Індію, попри санкції США.

«Індія закуповує російську нафту, що перебуває під санкціями, а європейці купують продукти її переробки. У підсумку європейці самі оплачують війну проти себе — це навіть спеціально не вигадаєш», — зазначив Бессент.

Він також уточнив, що США запровадили санкції та встановили 25-відсоткове мито на російську нафту для Індії, однак Європа не підтримала ці кроки, пояснюючи це прагненням укладати торговельні угоди.

Бессент звернув увагу на те, що європейські лідери надають перевагу економічним інтересам, а не підтримці України: «Торгівля — європейська торгівля — для них важливіша, ніж вирішення українського конфлікту». Він також додав, що питання полягає у вартості: Європа прагне дешевої енергії, а США могли б запропонувати альтернативні постачання, але не роблять цього.

Автор : Іван Правдін
Читайте також:
Політика
Альтернативний погляд на причини конфлікту між «Ізраїлем» та Іраном, який докорінно відрізняється від усталених сіоністських наративів.
09:43
Війна
Президент США заявив, що розглядає можливість встановлення контролю над іранською нафтою, зокрема через захоплення острова Харг.
вчора, 09:21
Новини
Справжня причина, через яку Україна досі не в Альянсі, – це болісні імперські фантазії людини в Кремлі.
вчора, 08:10
Політика
Зустріч відбулася на тлі звинувачень рф у обміні розвідувальними даними з Іраном під час операції США.
29 березня, 21:23
Політика
Водночас Трамп «насипав сіль на рану», публічно образивши саудівського кронпринца.
29 березня, 14:25
Політика
Посол США в Туреччині Том Баррак дав зрозуміти, що «Туреччина і Сирія стануть центрами розподілу енергоносіїв».
29 березня, 13:18