Без незалежної Української держави не буде безпеки в усій Європі — начальник ГУР МО

ПОЛІТИКА
25 листопада, 15:00
Кирило Буданов
Кирило Буданов
Фото: РБК-Україна

“Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією”.

Без незалежної й стійкої української держави не буде надійного безпекового середовища не лише на східноєвропейському просторі, а й в усій Європі.

Про це вкотре наголосив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов під час робочого візиту до США, передає пресслужба ГУРу.

"Тому посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку також всієї Східної Європи. Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією", – додав бригадний генерал Кирило Буданов у коментарі пресслужбі розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства.

Разом  з тим, Буданов зауважив, що сьогодні американсько-українська співпраця в секторі безпеки й оборони, зокрема й воєнної розвідки, вийшла на якісно новий рівень: є двостороннє усвідомлення тих безпрецедентних викликів, які переживає Україна і вся демократична спільнота світу.
 
Він також зазначив, що той рівень військово-технічної співпраці, який демонструють Україна й США, зміцнює безпеку східноєвропейського простору та є не менш важливим за інші фронти вільних демократичних суспільств, що протистоять новітнім гібридним викликам, зокрема і з боку правлячого режиму Росії.

вибір редакції
Читайте також:
Цьогорічний Кліматичний саміт у Ґлазґо яскраво продемонстрував відірваність сучасних еліт від більшості населення нашої планети.
09 листопада, 07:59
У Республіці Комі на 94 році життя помер краєзнавець і відомий російський історик литовського походження Анатоліс Смілінґіс.
19 червня, 12:37
Айвіс Берзіньш хотів, щоб його діти взимку не сиділи на дивані перед телевізором, а активно проводили час на вулиці.
16 лютого, 11:03
Грем Шема вже тричі літав на літаку «Cessna 172» як стажист.
14 січня, 11:08
Елітною військовою частиною з квітня 2017 року керував Ігор Олександрович Попов.
12 січня, 14:49