Без незалежної Української держави не буде безпеки в усій Європі — начальник ГУР МО

ПОЛІТИКА
25.11.2021, 15:00
Кирило Буданов
Кирило Буданов
Фото: РБК-Україна

“Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією”.

Без незалежної й стійкої української держави не буде надійного безпекового середовища не лише на східноєвропейському просторі, а й в усій Європі.

Про це вкотре наголосив начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України бригадний генерал Кирило Буданов під час робочого візиту до США, передає пресслужба ГУРу.

"Тому посилення американсько-української військової співпраці зміцнює безпеку також всієї Східної Європи. Путін грає на протиріччях між країнами, і протистояти цьому можна лише взаємодією", – додав бригадний генерал Кирило Буданов у коментарі пресслужбі розвідувального органу вітчизняного оборонного відомства.

Разом  з тим, Буданов зауважив, що сьогодні американсько-українська співпраця в секторі безпеки й оборони, зокрема й воєнної розвідки, вийшла на якісно новий рівень: є двостороннє усвідомлення тих безпрецедентних викликів, які переживає Україна і вся демократична спільнота світу.
 
Він також зазначив, що той рівень військово-технічної співпраці, який демонструють Україна й США, зміцнює безпеку східноєвропейського простору та є не менш важливим за інші фронти вільних демократичних суспільств, що протистоять новітнім гібридним викликам, зокрема і з боку правлячого режиму Росії.

Читайте також:
Кримінал
Російський слід державного перевороту, який не відбувся.
15.12.2022, 10:23
Економіка
Власник Twitter, SpaceX та Tesla втратив перше місце у списку мільярдерів Forbes.
14.12.2022, 17:58
Життя
Під час мітингу проти вирубки тропічного лісу у штаті Рондонія активісти натрапили на червонокнижну кротову кобру (Atretochoana eiselti).
13.08.2022, 20:45
Економіка
Перші поставки будуть до Італії та Іспанії
18.06.2022, 17:26
Війна
Якщо політики оберуть цей сценарій, «це буде дуже ризикована військова операція, яка вимагатиме значних зусиль».
01.06.2022, 13:45
Життя
Цьогорічний Кліматичний саміт у Ґлазґо яскраво продемонстрував відірваність сучасних еліт від більшості населення нашої планети.
09.11.2021, 07:59