Безгрошів'я Зе-команди спровокує новий Майдан, – політолоґ Руслан Бізяєв

ПОЛІТИКА
19 липня, 07:59
Безгрошів'я Зе-команди спровокує новий Майдан, – політолоґ Руслан Бізяєв
Фото: Ракурс

Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний аналітик Руслан Бізяєв, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

На його думку, і народні обранці, і уряд, і Офіс президента спільно шукають можливі шляхи додаткового фінансування держави, але вибір у них не великий.

«У влади нині головне питання: де взяти гроші? Фактично, бюджет необхідно буде секвеструвати. Відповідно, це – або підвищення податкового навантаження на населення, або зниження наявних соціальних стандартів. За поточною статистикою, на масові протести українці вийдуть тільки тоді, це приблизно 60% громадян, якщо різко погіршаться соціально-економічні показники. Тож для влади на сьогодні головне завдання полягає у тому, щоби не допустити цього», – зазначив вітчизняний політолоґ.

Руслан Бізяєв додає, Зе-команда має десь негайно взяти орієнтовно 8 мільярдів гривень, які спрямують на латання бюджетної діри, що продовжує щодня збільшуватися.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кинувши кістку народу "слуги" сподіваються звести нанівець активність вулиці та пересидіти до наступної весни.

вибір редакції
Читайте також:
Зе-команда спромоглася закатати в асфальт гроші, які необхідні малозабезпеченим українцям для того, щоб вижити цієї зими.
28 серпня, 11:33
На тлі стабільного курсу валют, локдауну і обіцянок Зе-влади "не допустити подорожчання", інфляція тихо залізла у наш гаманець.
21 серпня, 17:46
Завдяки діям Зе-команди працездатні, але безробітні українці втратили право отримувати єдину допомогу від держави.
14 серпня, 10:12
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
02 серпня, 09:37
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34