Безгрошів'я Зе-команди спровокує новий Майдан, – політолоґ Руслан Бізяєв

ПОЛІТИКА
19.07.2021, 07:59
Безгрошів'я Зе-команди спровокує новий Майдан, – політолоґ Руслан Бізяєв
Фото: Ракурс

Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний аналітик Руслан Бізяєв, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

На його думку, і народні обранці, і уряд, і Офіс президента спільно шукають можливі шляхи додаткового фінансування держави, але вибір у них не великий.

«У влади нині головне питання: де взяти гроші? Фактично, бюджет необхідно буде секвеструвати. Відповідно, це – або підвищення податкового навантаження на населення, або зниження наявних соціальних стандартів. За поточною статистикою, на масові протести українці вийдуть тільки тоді, це приблизно 60% громадян, якщо різко погіршаться соціально-економічні показники. Тож для влади на сьогодні головне завдання полягає у тому, щоби не допустити цього», – зазначив вітчизняний політолоґ.

Руслан Бізяєв додає, Зе-команда має десь негайно взяти орієнтовно 8 мільярдів гривень, які спрямують на латання бюджетної діри, що продовжує щодня збільшуватися.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кинувши кістку народу "слуги" сподіваються звести нанівець активність вулиці та пересидіти до наступної весни.

Читайте також:
Світ
Співучасть у російській воєнній агресії проти України прирекла Білорусь на самоізоляцію і саморуйнацію і так слабкої економіки.
03 жовтня, 18:36
Світ
Рішення режиму Олександра Лукашенка виконувати зовнішні фінансові зобов'язання виключно у білоруських рублях провокує дефолт.
03 липня, 19:27
Економіка
Популярна серед українських відпочивальників південноазійська країна-курорт на сьогодні не спроможна дозволити собі імпорт палива.
22 червня, 20:36
Опінії
І поки невідомо, як швидко вдасться подолати приголомшливу бідність і руїну. Але вже нині корупція має розцінюватися як державна зрада.
24 квітня, 08:48
Економіка
Лідери падіння — цінні папери російських металургійних та гірничодобувних компанії
24 лютого, 15:43
Світ
Водночас відомо, що нині на міжнародному нафтовому ринку вперше з 2014 року виявлено істотний дефіцит пропозиції.
01 лютого, 06:51