Безгрошів'я Зе-команди спровокує новий Майдан, – політолоґ Руслан Бізяєв

ПОЛІТИКА
19 липня, 07:59
Безгрошів'я Зе-команди спровокує новий Майдан, – політолоґ Руслан Бізяєв
Фото: Ракурс

Станом на середину літа 2021 року у державному бюджеті України виявлено велику діру, але як її залатати влада поки не знає.

Про це в етері "Politeka Online" заявив вітчизняний політичний аналітик Руслан Бізяєв, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

На його думку, і народні обранці, і уряд, і Офіс президента спільно шукають можливі шляхи додаткового фінансування держави, але вибір у них не великий.

«У влади нині головне питання: де взяти гроші? Фактично, бюджет необхідно буде секвеструвати. Відповідно, це – або підвищення податкового навантаження на населення, або зниження наявних соціальних стандартів. За поточною статистикою, на масові протести українці вийдуть тільки тоді, це приблизно 60% громадян, якщо різко погіршаться соціально-економічні показники. Тож для влади на сьогодні головне завдання полягає у тому, щоби не допустити цього», – зазначив вітчизняний політолоґ.

Руслан Бізяєв додає, Зе-команда має десь негайно взяти орієнтовно 8 мільярдів гривень, які спрямують на латання бюджетної діри, що продовжує щодня збільшуватися.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", кинувши кістку народу "слуги" сподіваються звести нанівець активність вулиці та пересидіти до наступної весни.

Читайте також:
Рівень інфляції у 19 країнах об'єднаної Європи, для яких євро — основна валюта, прискорився до 2,2% у липні 2021 року.
09:37
Українців дратує збільшення фінансування підлеглих Єрмака й Авакова, але Зе-команда на це не зважає, чим погіршує економічну ситуацію.
24 квітня, 09:12
Громадянам Північної Кореї катастрофічно не вистачає харчових продуктів, медикаментів і засобів індивідуальної гігієни.
09 квітня, 12:34
Різкі коливання цін на вуглеводні не дають путінському режиму "встати з колін", а росіян примушують частіше заглядати у холодильник.
02 березня, 13:26
Парадоксально, але іноземні інвестори більше бояться дій вітчизняних правоохоронців, ніж прямої агресії Кремля.
31.12.2020, 08:51