Безплатний скраплений газ у мишоловці путінської ОДБК (Організації договору про колективну безпеку)

Опінії
10 січня, 10:36
Безплатний скраплений газ у мишоловці путінської ОДБК (Організації договору про колективну безпеку)
Фото: durdom.in.ua

На тлі сьогоднішніх алматинських гасел меркне ідіотизм вчорашніх мінських "революціонерів" із задобрюванням омонівців повітряними кульками.

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Ми, принаймні – якась дещиця громадян, індиферентно  налаштованих до маніпуляцій з відзначенням Різдва Христового і насильницької кастрації котиків, свідомі своєї опосередкованої причетності до подій посередині Азії.

З Казахстаном знайомі через глобус. Відтак будь-яка публікація є для нас одкровенням. Реагуємо відповідно: «Ура! Революція!», «Аби не Порошенко!», «Російський чобіт топче повсталу Акмолу!», «Хай живе безглузде і безпощадне як провісник Майдану!», «Дайош український бензин за казахськими цінами!». Себто, за усім спектром загальної освіти, політичних уподобань, соціального і сімейного стану, залежно від ступеня похмільного синдрому.

От ділимося своїми враженнями від прочитаного. Відразу про те, що кинулося у вічі – багатовекторність вимог бунтуючих братів-казахів межує з втратою орієнтації. На тлі сьогоднішніх алматинських гасел меркне ідіотизм вчорашніх мінських "революціонерів" із задобрюванням омонівців повітряними кульками. Відпочивають лідери хлібно-соляних (1113, Київ), мідних (1662, Москва), картопляних (1840-х років, Середнє Приуралля), чисто хлібних (1997, Єгипет), ковідних (2020, Н-Санжари) бунтів, Стєнька Разін і Нельсон Мандела.

А коли мародери середмістя Алмати у якості вимог до влади висувають ультиматум щодо надання кожному казаху безплатної путівки на курорт, негайного припинення антиковідної вакцинації, пенсії у розквіті сил і 50 тенге (3 гривні) за літр скрапленого газу замість 120 тенге (7 гривень), зникає бажання терміново вилітати їм на інтернаціональну допомогу.

Сучасним казахським "революціонерам" навіть до повсталих у 1905 році селян з Великих Сорочинців – як коню Пржевальського до римського коня-сенатора Інцитата. Відтак, як на нас, жодних аналогій із солідними революціями.

Промайнули було повідомлення про радикалізацію вимог. Telegram-канал "Протести Казахстан", певно, заздрячи Великій Французькій революції або, скорше, нашій Революції Гідності, 5 січня прозрів до … «засудження військової агресії РФ проти України та анексії Криму». 

Погодьмось, останнє якось не в'яжеться з безплатною путівкою на Rixos Water World Aktau. Революція така марудна справа, що вагітніти треба по повній програмі, наполовину не вийде. Атож, за підтримку респект казахам й уважуха, але подібними фейками притомний люд не переймається. 

Наступна аматорська заувага щодо рушійної сили бунту – розбірки кондового, виявляється (!), націоналіста чисто азійського розливу  Нурсултана Абішевича Єлбаси з випускником Московського  державного інституту міжнародних відносин Касим-Жомарт Токаєвим. Цьому нарешті обрид ярлик "Другого Тіньового" і він нацькував 20 тисяч терористів на "Довічно Першого".

Можливо? Однозначно, якщо взяти до уваги висновок філософа Петрухи щодо тонкощів Сходу. Зрештою, добре, що хоч дід ще живим зреагував на прохання повсталого народу «Шал, кет!» або ж «Діду, тікай!» і небом залишив вотчину клану Шапрашти. Заздалегідь вивівши 140 млрд доларів з-під загребущих рук обох інших кланів і казахського народу у додачу.

На ранок 8 січня місцеперебування пана-хана Нурсултана не встановлене – один сімейний літак Назарбаєвих прилетів з Дубаї і сів в аеропорту Манас у киргизькому Бішкеку, другий зарулив туди ж на технічну стоянку прольотом з Македонії. Папараці теж у прольоті – діда не зафіксовано в жодному з ілюмінаторів. 

Палацовий переворот фінішує без ціанистого калію, подушок і кийків для гольфу. Прогрес «на обличчя», як, буває, підсумовують провідні українські тележурналісти.

Про московський чобіт на цілинних землях. Хтось чекав на інше? Розчаровуйтесь. Як же без нього. Бо й оголошений нашими оптимістами перепочинок у зв'язку з відволіканням уваги спарених очей людожерів путіна і шойгу на середину Азії – сумнівний позитив. У наповненій по вінця дармовими нафтодоларами бензоколонці вистачить ресурсу і агресії на десяток Казахстанів.  

Не заморочуючись деталями, підсумовуємо для себе – РФ, фактично поглинаючи Казахстан, зробила наступний успішний крок до версії СРСР 2.0.

Ось думка, оголошена особистою, але саме вона є глибинною для усього "мокшанського" набріду:

«…введення військ до КЗ (Казахстану – прим. авт.) має супроводжуватися вимогами (з боку Москви) щодо законодавчого закріплення ролі російського населення в КЗ. Мова має йти про федералізаційні процеси, закріплені в Конституції. Наприклад – статуси російськонаселених територій як республік з правом виходу з КЗ. Інакше – ми прирікаємо росіян на роль пожиттєвих заручників чергових «єлбаси».

Екстреміст, неонацист, політолог Пьотр Мілосєрдов у всьому шовіністичному блиску. Вчитуйтеся, зе'шанувальники.

Читайте також:
Днями запроваджені Кремлем нові вимоги для в'їзду іноземців до РФ ускладнили ведення ними підприємницької діяльності.
30.12.2021, 12:35
Саме так виглядає страх Зеленського перед народом України.
01.12.2021, 10:35
Влада комуністичного Китаю має намір апробувати у себе в країні практику державного рейдерства прибуткових приватних корпорацій.
08.11.2021, 07:51
Ґурбанґули Бердимугамедов наказав туркменським "перевертням у погонах" застосовувати насилля проти порушників карантину.
06.11.2021, 10:37
Спускатись з небес на землю завжди непросто. Але тут на землі теж добре. І басейни можна відкривати.
21.10.2021, 10:56