Китайські комуністи підтримали диктатуру Назарбаєва-Токаєва

СВІТ
08 січня, 08:09
Китайські комуністи підтримали диктатуру Назарбаєва-Токаєва
Фото: Facebook

Офіційний Пекін назвав народне повстання у Казахстані "кольоровою революцією", організованою за гроші Заходу.

Про це свідчить редакційний матеріал, підготовлений і оприлюднений провідним пропагандистським виданням КНР "Global Times", інформує агенція "Останній Бастіон".

Всі причини та обставини невдоволення казахів англійськомовний рупор Комуністичної партії Китаю зводить винятково до "наслідків кризи", пандемії коронавірусу та ціни на енергетичні послуги.

Натомість пропаганда КНР називає Казахстан "однією з найбагатших постсовєцьких країн", де нібито десятиліттями панує "дружній режим, який потребує руки підтримки у складі часи".

У Пекіні запевняють, що саме Захід (конкретніше, США – прим. ред.) зажадав "дестабілізувати" середньоазійську республіку, аби підірвати геополітичну безпеку РФ, комуністичного Китаю та їхніх сусідів-сателітів. 

«Варто одразу запевнити норовливі та підступні уряди західних країн, що КНР і Росія спільними діями швидко відновлять стабільність у Казахстані. Ми допомагатимемо у боротьбі з подібними зрежисованими протестами й іншим державам-учасницям Шанхайської організації співдружності: Таджикистану, Узбекистану, Туркменістану. Ми не забули, що саме завдяки Нурсултану Назарбаєву у Казахстані забезпечено багаторічну національну єдність і стабільність, а всіх заколотників, які прагнули розсварити казахів із нами, винищено до кореня», – йдеться на шпальтах видання "Global Times".

Водночас пропагандистський рупор комуністів КНР не уточнює, чи буде Сі Цзіньпін давати згоду на введення свого війська до Алмати, де вже присутні окупанти з РФ, Білорусі та Вірменії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні парламент Кирґизстану схвалив інтервенцію у Казахстан.

Читайте також:
Світ
Кошти будуть спрямовані на військову та гуманітарну підтримку нашої країни
21 травня, 14:53
Світ
Провідні китайські експерти здійснили ретельний аналіз російсько-української війни, дійшовши невтішного і дуже категоричного висновку.
19 травня, 17:01
Світ
18 травня посольство США в Україні офіційно поновило свою роботу в Києві
19 травня, 09:59
Світ
Джо Байден запевнив, що США готові допомагати двом північноєвропейським країнам навіть у період до їх вступу до Альянсу
18 травня, 22:00
Світ
16 травня стало важливим днем ​​у геополітичній історії РФ. Але за давньою російською традицією, ліс ховають за деревами подробиць.
18 травня, 09:07
Світ
Фінський парламент підтримав вступ країни до НАТО.
17 травня, 16:30