Китайські комуністи підтримали диктатуру Назарбаєва-Токаєва

СВІТ
08.01.2022, 08:09
Китайські комуністи підтримали диктатуру Назарбаєва-Токаєва
Фото: Facebook

Офіційний Пекін назвав народне повстання у Казахстані "кольоровою революцією", організованою за гроші Заходу.

Про це свідчить редакційний матеріал, підготовлений і оприлюднений провідним пропагандистським виданням КНР "Global Times", інформує агенція "Останній Бастіон".

Всі причини та обставини невдоволення казахів англійськомовний рупор Комуністичної партії Китаю зводить винятково до "наслідків кризи", пандемії коронавірусу та ціни на енергетичні послуги.

Натомість пропаганда КНР називає Казахстан "однією з найбагатших постсовєцьких країн", де нібито десятиліттями панує "дружній режим, який потребує руки підтримки у складі часи".

У Пекіні запевняють, що саме Захід (конкретніше, США – прим. ред.) зажадав "дестабілізувати" середньоазійську республіку, аби підірвати геополітичну безпеку РФ, комуністичного Китаю та їхніх сусідів-сателітів. 

«Варто одразу запевнити норовливі та підступні уряди західних країн, що КНР і Росія спільними діями швидко відновлять стабільність у Казахстані. Ми допомагатимемо у боротьбі з подібними зрежисованими протестами й іншим державам-учасницям Шанхайської організації співдружності: Таджикистану, Узбекистану, Туркменістану. Ми не забули, що саме завдяки Нурсултану Назарбаєву у Казахстані забезпечено багаторічну національну єдність і стабільність, а всіх заколотників, які прагнули розсварити казахів із нами, винищено до кореня», – йдеться на шпальтах видання "Global Times".

Водночас пропагандистський рупор комуністів КНР не уточнює, чи буде Сі Цзіньпін давати згоду на введення свого війська до Алмати, де вже присутні окупанти з РФ, Білорусі та Вірменії.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що напередодні парламент Кирґизстану схвалив інтервенцію у Казахстан.

Читайте також:
Світ
"Ми не ідіоти, обидва автократи мають припинити агресію"
13:30
Світ
Пекін і Москва "посилюють свою співпрацю й відносини, особливо останнім часом".
вчора, 08:25
Світ
Миротворцю Джозефу Байдену не вдалося стримати війну, тоді як Владімір Путін зміг завадити більш активної західної допомоги Україні.
17 березня, 17:13
Світ
Попри швидку модернізацію, армія Китаю не має нового бойового досвіду.
08 березня, 13:46
Війна
Країна тривалий час не коментувала поставки гаубиць, виготовлених із корейських компонентів.
08 березня, 10:40
Війна
путін почав війну, щоб залишитися при владі, і жодних шансів на мирні переговори чи компроміси немає
08 березня, 10:11