Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину

21.07.2016, 14:27
Сергій Чередніченко та Ігор Педик-Головатий
Сергій Чередніченко та Ігор Педик-Головатий

Біленький допустив шизофреніка Чередніченка та наркомана Педика-Головатого труїти Полтавщину

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький був одним із ініціаторів призначення Сергія Чередніченка, хворого на шизофренію, та ін'єкційного наркомана Педика-Головатого на роботу з доступом до токсичних та отруйних речовин, якими оброблюють житлові приміщення від пацюків, тарганів тощо. Через таке рішення можуть постраждати тисячі людей – жителів Полтавської області.

До цього Біленький намагався протягти Чередніченка та Педика-Головатого на роботу до наркотичних речовин у ПОКП «Полтавафарм».

До видання «Останній Бастіон» потрапили інформаційні запити Народної Ради міста Полтави, які були направлені до Голови Полтавської обласної ради Біленького та директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Лисака В.П. про працевлаштування Чередніченка С.І. (депутата Полтавської міської ради і психічнохворої людини на шизофренію) на посаду заступника керівника ПО КП «Профдезінфекція» ПОР.

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_1

Ми вирішили звернутись особисто до Голови Народної Ради міста Полтави В.Б. Дащенка за коментарями і ось що ми почули на наші запитання:

Коли Народній Раді міста Полтави стало відомо, що Чередніченко С.І. працевлаштований на посаду заступника керівника ПО КП «Профдезінфекція» ПОР ми задались питанням – як і на яких підставах було зроблено це призначення на посаду? Надіславши два інформаційні запити до Голови Полтавської обласної ради Біленького та директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Лисака В.П. ми отримали стандартні відповіді «ВІДПИСКИ». Копії цих «відписок» ми надаємо «Останньому Бастіону».

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_3

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_5

Провівши громадське розслідування, ми з’ясували, хто і як із керівників Полтавської обласної ради (апарату) чи Департаментів Полтавської ОДА лобіював і допомагав Чередніченку С.І. отримати посаду.

Досконало і ретельно прочитали Статут ПО КП «Профдезінфекція» ПОР з’ясували, що призначити на посаду заступника керівника може лише керівник підприємства пан Дурдикулиєв. На підставі Статуту, керівник підприємства на пряму підпорядкований Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА (оперативний керуючий) та Полтавській обласній раді (засновник підприємства) і входить до переліку підприємств Управління майном обласної ради.

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_7

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_9

За власним бажанням або добровільно-примусово керівник ПО КП «Профдезінфекція» ПОР пан Дурдикулиєв призначив Чередніченка С.І. своїм заступником. Керівництво Департаменту охорони здоров’я взагалі нічого не знало!!! Тоді виникає питання, а навіщо передавати комунальне підприємство в оперативне управління???

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_11

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_13

Ця вся прозора схема працевлаштування була розроблена і втілена у реальність групою посадовців Полтавської обласної ради, а саме головою Полтавської обласної ради Біленьким О.Ю., начальником Управління майном Полтавської обласної ради Сагайдачним С.Т. та особисто керівником ПО КП «Профдезінфекція» ПОР паном Дурдикулиєвим. Невже таке дозволено???

Хотілось нагадати про прозорі призначення Біленького О.Ю. на посади комунальних підприємств (Полтавафарм, Полтававодоканал) та апарату обласної ради своїх «друзів», на яких ці «горе-посадовці» не втримувались більше трьох місяців, а є і супер-рекорд – повних десять робочих днів!!! Призначались люди, які мали судимості за привласнення чужого майна, особисті бізнес-партнери Біленького О.Ю., особисті юристи та люди з Луганщини.

1 червня 2016 року Біленький О.Ю. своїм Розпорядженням № 111 надав змогу очолити КП ПОР «Полтававодоканал» луганчанину Єгорову О.О., який був до цього заступником керівника, і займався проведенням взаємозаліку боргів Полтававодоканалу перед Полтаваобленерго. Результат не заставив довго чекати: залік не проведений, борг залишився, підприємство сплачує штрафні і судові стягнення та ще викрадено у Полтававодоканалу 475 тисяч гривень через проведення непрозорого конкурсу де головою конкурсу був Єгоров О.О. (аж 3 дні витратили на конкурс)!!!

Окремо заслуговує питання для вивчення – це застосування та використання факсиміле із підпису Біленького О.Ю. на вихідних документах Полтавської обласної ради.

Є питання щодо протягування Рішення № 135 від 14.06.16 року (для ознайомлення натисність на покликання) через сесію обласної ради щодо збільшення чисельності штату апарату обласної ради та збільшення витрат коштів на утримання апарату. Сьогодні це питання було не на часі та не врахований факт зменшення кількості депутатів із 120 до 84 та й економічний стан області.

Чого хоче Народна Рада міста Полтави?

Громадськість міста та області буде звертатися до депутатів Полтавської обласної ради VII скликання, щоб розпочати процедури недовіри і звільнення з посади голови Полтавської обласної ради Біленького О.Ю.

Окремо хотілось почути звіт Біленького О.Ю. за останні пів року роботи.

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_15

Також постає питання, як Чередніченко з розладом психіки – роздвоєнням особистості та ін'єкційний наркоман Педик-Головатий – можуть працювати в організації з труєння приміщень, де мешкають люди? Події, що мали місце в Москві у березні цього року, коли Гюльчехра Бобокулова відрізала голову дівчинці, зайвий раз свідчать про небезпеку загострення хвороби та її наслідки для оточення.

Паралель між Бобокуловою та Чередніченком доречна ще й тому, що останній також убив дитину в ДТП. Хвору жінку утримують під арештом, доки триває низка експертиз. Чередніченко досі не поніс покарання за скоєний злочин.

БІЛЬШЕ: Два ДТП, вбивство та шизофренія – що ще приховує депутат від «БПП» Сергій Чередніченко?

Біленький допустив шизофреніка та наркомана труїти Полтавщину_17

Зазначимо, через неадекватну поведінку (вмикання циркової музики в стінах міськради, погрози представникам ЗМІ та ін.) «БПП» Солідарність» уже виключила Чередніченка зі своєї фракції у Полтавській міськраді.

Дивна реакція і директора Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктора Лисака, який свідомо надав доступ Чередніченкові та Педику-Головатому до токсичних речовин. Фактично, Лисак поставив під загрозу життя тисяч людей, у чиїх оселях труять паразитів. Збільшення дози отрути чи її заміна у стані загострення психічної хвороби Чередніченка може стати причиною значної кількості отруєнь і летальних випадків серед населення. З огляду на психічний стан, Чередніченко знову може уникнути відповідальності перед Законом.

Звертаємо увагу правоохоронних органів на викладені факти.

Читайте також:
Кримінал
На Полтавщині викрито учасників організованої злочинної групи та їхніх пособників
09 травня, 17:11
Позиція
Політичні хвойди, хапуги, ухилянти та колаборанти з Полтавської обласної ради звернуться до Міністерства культури.
20 квітня, 17:15
Позиція
Передчуваючи прийняття оновленого Закону «Про мобілізацію» голова Полтавської обласної ради виїхав за кордон
10 квітня, 18:30
Політика
Він задекларував нерухомість у Криму, а його дружина мільйони готівки.
19 березня, 15:03
Полтава
Українські патріоти, які весною 2014 року з Майдану рушили на Схід, по нині боронять Батьківщину. Багато кого з них уже немає серед нас.
14 березня, 16:10
Полтава
Біленький, своїми управлінськими рішеннями, «знешкодив» вже «Полтавафарм».
04 березня, 15:20