​Білий дім може відправити послом до Москви знавця тоталітарних режимів

СВІТ
13.08.2019, 11:35
​Білий дім може відправити послом до Москви знавця тоталітарних режимів

У Вашингтоні обговорюють можливу кандидатуру спеціального представника у Північній Кореї Стівена Біґана на посаду посла США в РФ.

Таку інформацію оприлюднило 13 серпня агентство "Reuters" з посиланням на своє джерело в адміністрації Дональда Трампа. Зазначається, що майже рік дипломат особисто займався налагодженням зв'язків чинного американського президента з очільником КНДР, бо є експертом з тоталітарних режимів.

Крім того, за плечима Стівена Біґана є досвід спілкування з російською владою, коли дипломат очолював московське відділення Міжнародного республіканського інституту США у 1992-1994 рр. Водночас у Державному департаменті оприлюднену журналістами інформацію поки не коментують.

Читайте також:
Світ
За даними співрозмовників видання, угоду можуть укласти та оголосити про неї вже у травні.
17:12
Світ
Антициклон підніме температуру на 11°C вище норми.
16:51
Світ
Комерційні гуманоїдні роботи в Китаї скоро зможуть прати, застилати ліжка та доглядати за літніми людьми.
15:33
Світ
У столиці Гренландії Нууку відбулися демонстрації, приурочені до відкриття нового дипломатичного представництва США.
11:16
Світ
На заводі MOL — найбільшої транснаціональної нафтогазової компанії Угорщини — стався вибух.
11:03
Світ
Це спричинило падіння цін на фондовому ринку та може посилити владу президента Реджепа Таїпа Ердогана.
вчора, 21:00