Білий ведмідь убив жінку та хлопчика

СВІТ
18.01.2023, 17:35
Білий ведмідь убив жінку та хлопчика
Фото: google

Білий ведмідь напав і вбив жінку та хлопчика у віддаленому селі на заході Аляски.

Державні військові заявили, що отримали повідомлення про атаку о 14:30 за місцевим часом у вівторок в Уельсі, на західній частині півострова Сьюард, розповідає місцева інформаційна станція KTUU.

«Початкові повідомлення свідчать про те, що білий ведмідь увійшов у громаду та переслідував кількох жителів», — написали поліцейські.

За словами поліцейських, ведмідь був застрелений місцевим жителем, коли він напав на пару. Імена двох загиблих не розголошуються, поліцейські сказали, що працюють над повідомленням членів родини.

Смертельні напади білих ведмедів останнім часом на Алясці були рідкістю. У 2019 році вчені з Геологічної служби США виявили, що різкі зміни середовища проживання білого ведмедя під морським льодом спонукали тварину частіше виходити на сушу, тож ймовірність зустрічі найбільших ведмедів у світі з людьми також зросла.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57