Білорусь перекидає мігрантів до кордону Латвії

СВІТ
21.12.2021, 10:43
Білорусь перекидає мігрантів до кордону  Латвії
Фото: google

Минулого тижня на кордоні щодня затримувалися десятки людей

На латвійсько-білоруському кордоні зростає кількість нелегальних мігрантів і це свідчить про те, що Латвія стає основною метою гібридної атаки. Заяву про це держсекретаря МВС Латвії Димитрія Трофімова цитує Delfi.

Трофімов повідомив в інтерв'ю телеканалу TV3, що минулого тижня на кордоні щодня затримувалися десятки людей (в окремі дні до 80 осіб), які намагалися прорватися до Латвії.

Чиновник вважає, що територією Білорусі організовано переміщення мігрантів, інакше неможливо пояснити таке швидке перекидання людей на всій протяжності кордону.

Голова Державної прикордонної охорони Латвії Гунтіс Пуятс минулого тижня також повідомив депутатам Сейму, що ситуація на кордоні загострюється. У той час, як потік порушників на кордонах Білорусі з Литвою та Польщею останніми днями значно скоротився, тепер саме Латвія зазнає найбільшого тиску нелегальних мігрантів.

Починаючи з 10 серпня, коли в кількох прикордонних з Білоруссю краях Латвії було оголошено надзвичайний стан, за незаконний перетин кордону було затримано понад 3300 людей. Наразі режим НП на кордоні продовжено до 10 лютого.

Читайте також:
Світ
Краще б голова федерального уряду Німеччини тиснув на ресурсну федерацію задля виведення її окупантів з України та повернення Кьоніґсберґу.
01 липня, 09:08
Книги
Поки російські окупанти завозять до Маріуполя педагогів-пропагандистів, українські урядовці свідомо гальмують процес дерусифікації.
10 червня, 08:18
Політика
Загнаний у власноруч створений глухий геополітичний кут кремлівський бункерний щур почав робити грубі помилки рівнозначні самогубству.
08 червня, 20:34
Політика
На 102 день 8-річної війни відповідальні за національну безпеку України органи влади відверто потурають трубадурам російської агресії.
05 червня, 21:45
Світ
Російська блокада чорноморських портів України задля провокування глобальної продовольчої кризи має бути припинене зовнішнім втручанням.
27 травня, 18:18
Світ
Диктаторський режим Олександра Лукашенка не здатен здійснювати самостійні рішення, адже Мінськом напряму керує Москва.
10 травня, 19:12