Битва за Авдіївку: росіяни підготували новий штурм

Опінії
06.11.2023, 08:19
Битва за Авдіївку: росіяни підготували новий штурм

Ситуація критична, потрібно підкріплення.

Журналіст, оглядач

Найближчим часом російські війська почнуть новий штурм Авдіївки. Росіяни зосередили нові свіжі резерви. Ворог буде намагатись в черговий раз атакувати безпосередньо саме місто, та пробитись північніше та південніше міста.

Сьогодні росіянами завдавались масовані авіаційні та артилерійські удари.

Наші війська чекають на ворога. Тактична обстановка для нас залишається вигідною, оскільки ворог наступає у набагато більш важких умовах, ніж ми обороняємось, та несе у рази більші втрати.

Битва йде безперервно з 1 жовтня. Українці чинять в цілому організований спротив. Але багато воїнів втомились, бо знищили кілька хвиль атак окупантів.

Наші резерви також надійшли, але не всі підрозділи злагоджені та мають організацію та керованість. Деяким знов сформованим частинам важко закріпитись на деяких невеликих ділянках, де треба копати на пустому місці під вогнем, де не побудована заздалегідь хоча б мінімальна лінія оборони, де нема навіть елементарних окопів та траншей.

Авдіївка негайно потребує боєприпасів та додаткових свіжих та керованих резервних частин.

Ми можемо перемогти у цій битві, оскільки противнику важко витримати такий високий темп втрат.

Авдіївка — найважливіший за значенням рубіж оборони на Донбасі. Усі наявні ресурси та резерви в першу чергу потрібні сьогодні тут.

Читайте також:
Опінії
На Слобожанському відтинку українського Східного фронту без змін. Ворог суне, наші захисники дають гідну відсіч...
16:31
Війна
Протягом доби на фронті відбулося 70 бойових зіткнень. Окупаційні війська атакували українські позиції на кількох напрямках.
вчора, 20:27
Війна
По успішному «м'ясному» загарбанню Авдіївки росіяни розпочали штурм села Роботине на Півдні. Окупанти не шкодують нікого і нічого.
28 лютого, 07:12
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05