Битва за Бахмут триває

ВІЙНА
21.05.2023, 09:20
Битва за Бахмут триває

Журналіст показав кадри з міста, де ЗСУ б`ються з окупаційними військами московії

Бахмут - місто, де українські військові б'ються за кожну вулицю, битва обов'язково закінчиться його звільненням, сказав  журналіст "Медіазони" Петро Верзілов.

Воїни сил оборони України продовжують битися з окупаційними військами московії на західних кварталах Бахмута.

Бої йдуть за кожні вулицю, будинок, висоту, і дороги на північ і південь від міста. Бахмут обов'язково буде звільнено.

Про це заявив журналіст, засновник Медіазони Петро Верзілов.

У своєму Telegram-каналі він опублікував відео, на якому можна побачити обстановку в місті. Чути звуки роботи ворожої військової техніки.

"Західні квартали великого міста Бахмута - міста, яке все і дуже скоро буде вільним і українським. Міста, в якому між життям і смертю - чотири секунди дзижчачого пострілу з гранатомета. Міста, в якому його захисники багато місяців б'ються за кожну вулицю і кожен будинок. За кожну висоту і кожну дорогу на північ і південь від міста. Міський окоп - вкрай корисна річ, коли вас виявив дрон і по вас б'ють прямою наводкою в західному Бахмуті. Не цього разу, громадяни окупанти і лиходії!"- написав Верзілов.

Також він додав, що воїни України обов'язково повністю звільнять Бахмут.

"А битва за прекрасний Бахмут, перетворений російським загарбником на руїни, триває і обов'язково закінчиться його повним звільненням", - підкреслив Петро Верзілов.

Ситуація в Бахмуті

Ватажок бойовиків ПВК "Вагнер" євгєній прігожин 20 травня записав відеоролик, в якому заявив, що Бахмут, нібито "узятий" російськими окупантами. Також він, мовляв, "має намір" вивести своє угруповання з міста до 25 травня і передати позиції кадровим військам рф.

Представник Східного угруповання ЗСУ Сергій Череватий заявив, що сили оборони України, як і раніше, борються за Бахмут і не дають окупантам його захопити. Бійці утримують позиції на південному заході міста, відбивають ворожі атаки і завдають ударів у відповідь.

Заступниця міністра оборони Ганна Маляр сказала, що в Бахмуті йдуть важкі бої. Ситуація критична. Українські війська тримають оборону в районі літака. ЗСУ контролюють об'єкти цього району, а також приватний сектор.

Міністерство нападу московії заявило про нібито повне захоплення Бахмуту. Кремлівський бункерний щур владімір путін привітав найманців приватної військової компанії «Вагнер» та анонсував державні нагороди.

«На бахмутському тактичному напрямку внаслідок наступальних дій штурмових загонів «Вагнер» за підтримки артилерії та авіації Південного угруповання військ завершено звільнення міста Бахмута», – заявило російське міністерство нападу.

Згодом на цю заяву відреагував російський диктатор владімір путін.

«владімір путін вітає штурмові загони «Вагнер», а також усіх військовослужбовців підрозділів збройних сил рф, які надавали їм необхідну підтримку та прикриття флангів, із завершенням операції зі звільнення Бахмуту», - повідомила пресслужба Кремля.
 
Крім того, диктатор анонсував державні нагороди для всіх причетних окупантів.
 

Читайте також:
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22
Війна
Ворог рішуче тисне на всьому обширі Східного фронту. Одне із головних завдань загарбників — вийти на так звану адмінмежу Донеччини.
02 червня, 09:33
Війна
Російські окупували селище Нетайлове на Донеччині, — DeepState
27 травня, 09:43
Війна
Загони африканського корпусу раніше були розгорнуто в Сирії, Лівії, Буркіна-Фасо та Нігері
24 травня, 16:48
Війна
Полтава і Харків на черзі?
15 травня, 11:41