Битва за частоту етеру? Чи таки чистоту права?

Опінії
06 лютого, 20:53
Лебедина пісня сепаратистів
Лебедина пісня сепаратистів

Або чому вряди-годи ми з Разумковим...

Пенсіонер, українець, але все ще оптиміст

Зміна чорного на біле і навпаки має бути обумовлена особливими обставинами. Страшенно глибокою роботою думки з дедукцією, індукцією і чаркою включно. Психологічним зламом. Дуже переконливим прикладом когось з реально великих. Щоб пробрало і тебе до стану неосудності.

А такого, щоб ліг комуністом, а встав не з тієї ноги – не буває. В іншому випадку будеш Кивою з довідкою про ubi bene ibi patria (асоційований переклад з латини: «де Аваков, там і батьківщина»).

Мости спалюють один раз, бо й двічі в одну річку не заходять.

На оцей момент, коли бомба з пенделем куму путіна отримала всебічну атестацію від осанни до свисту, не претендуючи на узагальнення, кинемо й свій п’ятачок до мережевого виру. Відразу признаємося, що такого ні ми, ні ви ні від президента, ні від блазня не чекали.

От Мендель могла. Міг Арахамія і фракція у повному складі. Бо їхні контексти міняють полюси двічі на день.

Зе ж від 31 грудня 2019 року жодного разу не схибив – зі слів, з відосиків, із вчинків, з указів визирав невіглас, самозакоханий бонвіан, 40-річний з хвостиком нелох з домінуючим підлітковим бекграундом. Ні мужиком, ні політиком там і не пахло.

Дивіться, яка цифра має постати після 2019, 2020? Авжеж, не 2024!

А що мало б підсумовувати оцей ряд: антиконституційний розпуск  парламенту – хвороблива жага до очей путіна – патологічне переслідування попередника – кадрове свавілля – призначення «убивць» Шеремета – ідіотизм антиковідних заходів – великий ґешефт на дорогах – утримання рашистської резидентури в офісі президента – соціально-економічне піке – антиконституційне припинення Конституційного суду – піар на піарі, факап на факапі etc?

Правильно, або буцегарня, або хамелю-хамелю нишком до Ростова.

Та наш килимний у своєму репертуарі! Ні з того, ні з сього аллє ап – абсолютно «державницьке, довгоочікуване, таке потрібне країні і суспільству» рішення! Вранці перелякана сусідка питає, чи працює у нас телевізор? Бо усе її життя вміщалося у три канали – «112 Україна», «ZIK» і NewsOne, а тут на всіх – «каждый охотник желает знать где сидят фазаны».

Біда в іншому – «зелений» спікер ВРУ Разумков, які б на нього не вішали младорегіональні лейбли, має рацію: навіть знищення такої гниди як Медведчук не може бути здійснене поза правовим полем. 

Тож посміємо заміритися на висновок. Якщо лейтенант Баканов не надасть суду неспростовних доказів терористичної діяльності власника підсанкційних телеканалів і резидента Тараса Козака, мильна бульбашка з його звинуваченням в організації схем поставок вугілля з окупованих територій, як таких що сприяють фінансуванню тероризму, лопне, як лопнули усі попередні, видуті блазнем.

Оце дожились – увесь український інтегральний націоналізм тримає в кишені дулю за Івана Геннадійовича Баканова.
Читайте також:
До парламенту внесено два небезпечні законопроєкти, які можуть спровокувати національні заворушення в Україні.
05 травня, 23:26
Черговий фарс від Зеленочолого Гетьмана
28 квітня, 13:15
Контрабанда остаточно переможена санкціями. На черзі – олігархи!
16 квітня, 13:04
Це якась вже розумова іноді діяльність, тому що іноді ніякого логічного пояснення їй я дати не можу.
12 квітня, 12:50
Опера, військовий ліцей і запуск літаків з Полтави  – презентація Синєгубова на сотні мільйонів.
24 березня, 17:15
Сина ексзасновника телеканалу "1+1" і російського телепродюсера Алєксандра Роднянського призначили у наглядову раду "Ощадбанку".
20 березня, 17:04