«Битва за природу»: в Україні зняли фільм про гендерну теорію

08 лютого, 17:05

У зйомках фільму взяли участь сексологи, юристи, медики, філософи.

Українські громадські активісти зняли просвітницький фільм «Битва за природу». Фільм присвячено реаліям впровадження гендерної теорії в українське повсякдення.

На думку творців фільму, гендерна теорія несе тоталітарну загрозу для суспільства, адже її ворогом є сама людська природа.

«Концепція гендеру – чи не найбільша містифікація ХХІ століття. Спочатку вони розповіли, що гендерна рівність – це про рівність прав та можливостей чоловіків та жінок. Трохи згодом вони уточнили, що між чоловіками і жінками, хлопцями і дівчатами немає жодної різниці. І вже зараз нас остаточно поінформували: біологічної статі не існує зовсім, адже є 10-20-30 і навіть більше різноманітних гендерів, і всі вони рівні. І саме це, на їхню думку, є гендерна рівність», – ідеться в анонсі фільму.

«Концепція гендеру – це не про науку. Це про штучне соціальне конструювання і винятково про ідеологію», – вважають автори.

У фільмі свою експертну думку висловили науковці та педагоги, фахівці у сферах сексології, права, медицини та філософії.

Менш ніж за місяць на одному лиш каналі YouTube фільм набрав близько 30 000 переглядів.

Читайте також:
Внесений проєкт має укріпити інститут родини, який намагаються розвалити західні фонди та їхні рупори.
27 липня, 13:47
Лідер опозиційної позапарламентської грузинської партії "Ґірчі" ініціює кампанію з узаконення одностатевих шлюбів у країні.
09 червня, 14:34
Нардеп пропонує запровадити ув’язнення для тих, хто не визнає ЛГБТ.
13 квітня, 11:29
Лише в Києві вартість тендера складає близько 5 млн грн.
10 квітня, 07:17
Як і минулого року, вимоги феміністок були строкатими.
08 березня, 14:31
Поліція діалогу затримала одну з учасниць феміністичної акції.
08 березня, 11:30