Українські ліваки — ручні пекінеси Кремля

ПОЛІТИКА
10 березня, 08:42
Українські ліваки — ручні пекінеси Кремля
Фото: Telegram

Десятиліттями у вітчизняній політиці та громадській дільності паразитували українофоби. Вони служили двом господарям: Москві та Заходу.

Красномовні докази навів військовослужбовець Збройних Сил України, фронтовик і багаторічний діяч правого руху Євген Карась. За його твердженнями, українські (хіба що за паспортом — прим. ред.) ліваки відпрацьовували надані їм кошти ФСБ та адміністрацією диктатора путіна.

Так, керівник «лівої профспілки» Олег Верник брав в офісі на станції метрополітену «Політехнічний інститут» сумку із коштами від співробітника Кремля Алєксєя Кочеткова валізи з валютою. Свідком був тодішній член ліво-анархістської організації, який у 2014 прозрів змінив погляди, пішовши воювати проти окупантів у лавах... полку «Азов».

«Знаєте, такого вам ніде не покажуть в грантових ЗМІ. «Соціалістичний рух», «Пряма дія» — ліворадикальні антидержавні структури, які роками отримували кошти від німецьких комуністичних фондів. Зокрема, Фонд Рози Люксембурґ. Нині ці фонди прямо працюють на путіна і ФСБ у Берліні. Багато вихідців нині розгромленої СБУ комуністичної організації «Боротьба» перефарбувалися у феміністок і ЛҐБТ.

Багато членів «Боротьби» загинуло на Донбасі, на боці росії звісно. А багато лишилось тут. Ходили з плакатами «розформуйте полк Азов», стали «феміністками» та «анархістками». Феміністки, які ніколи не доберуться до фронту. Анархісти, які поборюють державу, але нашу, а не російську диктатуру. Багато питань, дуже багато», — зазначив Євген Карась.

Водночас «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що колишній британський прем'єр-міністр Ліз Трасс звинуватила ЛҐБТ-діячів в екстремізмі. Впливовий політик і депутат нижньої палати парламенту назвала їх небезпекою для людства.

Українські ліваки — ручні пекінеси Кремля_1
Українські ліваки — ручні пекінеси Кремля_3
Українські ліваки — ручні пекінеси Кремля_5
Українські ліваки — ручні пекінеси Кремля_7
Читайте також:
Світ
Світовий банк заявив, що закон Уганди про смертну кару за гомосексуальність суперечить його основним цінностям.
17.08.2023, 15:55
Політика
На 10-му місяці 9-річної війни проти необільшовицької росії у суспільстві досі є ті, хто прагне відробити деструктивні лівацькі гранти.
11.12.2022, 18:38
Світ
Урядова криза в Естонії, спричинена критикою очільника МВС Марта Гельме на адресу ЛҐБТ-спільноти, завершилася.
27.10.2020, 09:48
Світ
Угоду щодо так званої протидії домашньому насильству, ініційовану Радою Європи, перевірять на відповідність чинному законодавству Латвії.
04.08.2020, 13:49
Політика
Внесений проєкт має укріпити інститут родини, який намагаються розвалити західні фонди та їхні рупори.
27.07.2020, 13:47
Світ
Лідер опозиційної позапарламентської грузинської партії "Ґірчі" ініціює кампанію з узаконення одностатевих шлюбів у країні.
09.06.2020, 14:34