Bloomberg: Путін марить успіхами царя Пєтра І, готуючи напад на Київ

ВІЙНА
17 січня, 12:33
Bloomberg: Путін марить успіхами царя Пєтра І, готуючи напад на Київ

Неврівноважений кремлівський "бункерний щур" націлений на широкомасштабні бойові дії в Україні за участі збройних сил РФ.

Таку думку авторитетному виданню "Bloomberg" висловив відомий дослідник імперіалізму, професор історії Гарвардського університету Ніл Ферґюсон, інформує агенція "Останній Бастіон".

За його словами, станом на сьогодні склалися ідеальні умови для російського вторгнення в Україну "по всьому фронту", адже Владімір Путін взявся повторити успіхи Пєтра І.

«Як мені переказували представники британського посольства у Москві, у кабінеті президента РФ на почесному місці стоїть позолочена статуетка царя Пєтра І, а поряд – невеликі бюсти Сталіна й Алєксандра ІІІ. Відтак зрозуміло, що гряде війна... не така вже славна як Північна, проте не менш кривава і з великими територіальними переділами. Ми не повинні дурити себе: Путін налаштований на війну з Україною, яку він особисто вважає втраченою частиною колишньої імперії», – стверджує Ніл Ферґюсон.

Професор історії Гарвардського університету переконаний, насправді жодного раптового нападу не буде, адже війська для цього вже звезені з усіх усюд Росії до українського кордону й просто чекають відповідного наказу "згори".

«Безперечно, якщо Путін піде на такий крок, то Джозеф Байден – я навмисно не згадую зараз про лідерів Великої Британії, Франції та Німеччини – запевнятиме, що, мовляв, ніхто цього нападу не міг передбачити, так само як і появу мутованого коронавірусу, спершу Delta, а тепер Omicron. На Заході всім добре відомо, щó замислив Кремль, але робити висновки з цих військових приготувань даремно не поспішають, зайнявши вичікувальну позицію», – зазначив  Ніл Ферґюсон.

Британський дослідник імперіалізму підсумовує: без сумнівів, багато молодих українців готові зі зброєю в руках захищати свою батьківщину, проте без сторонньої допомоги вони мають мало шансів, і Захід має зважити на це.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що днями вітчизняна розвідка виявила посилення ворожих передових позицій на Донеччині та Луганщині.

Читайте також:
Світ
Ексглава НАТО закликав європейців негайно припинити фінансувати "військову машину путіна" та зупинити імпорт нафти та газу з рф
21 травня, 15:50
Війна
Підрозділи Збройних Сил України підбили чергове судно російської федерації в акваторії Чорного моря неподалік острова Зміїний.
13 травня, 07:09
Світ
Директор американської національної розвідки Евріл Гейнс виступила у Конґресі, окресливши небезпеки від дій Кремля в Україні.
11 травня, 06:56
Війна
Російські окупаційно-терористичні сили зміцнюють власне угруповання між Василівкою та Пологами для нового наступу.
09 травня, 08:01
Світ
Генеральний задум "спеціальної операції" путінського режиму проти України виявився недосяжним для реалізації на практиці.
04 травня, 10:23
Опінії
Росія немає ресурсів для проведення загальної мобілізації та ведення тривалої війни. Країна-бензоколонка здулася.
02 травня, 09:38