Уральський самостійник закликав владу Фінляндії перестати плазувати перед Кремлем

СВІТ
17.01.2022, 07:42
Уральський самостійник закликав владу Фінляндії перестати плазувати перед Кремлем

Наперекір гучним заявам фінляндських урядовців і політиків, Гельсінкі лишається одним із небагатьох прислужників Москви на Заході.

Таку думку кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" висловив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов, який живе на вигнанні у Фінляндії.

Російський політемігрант не перший місяць організовує щоденні протести під парламентом північноєвропейської країни з єдиною метою – змусити тамтешню владу перестати плазувати перед Кремлем.

«Фіни, якби вони не хотіли довести зворотне, відкрито допомагають РФ. І приймають у себе тільки тих, хто не псує їхню дружбу з РФ, і якщо, звісно, путінський режим не проти. Я коли до них приїхав, як лідер уральських робітників, хто боровся проти місцевого олігарха, проти Путіна, але був не проти нової Росії. Коли отримав політичний притулок у 2015 році, хлопці-уральці втягнули мене у самостійницький проєкт Уральської Республіки, згодом я зрозумів, що це моє, що це продовження боротьби за нові горизонти. Але, якби я одразу приїхав як регіоналіст, хто виступає за незалежність Уралу, я не отримав би притулку у Фінляндії, мене б віддали на поталу путінським чекістам. Така у них тут змовницька політика», – стверджує Андрєй Романов.

Представник руху "Вільний Урал" додає, його протести влада Фінляндії, поліція Гельсінкі та ЗМІ стали не помічати рівно після того, як президент Саулі Нійністьо відвідав у Москві кремлівського "бункерного щура".

«Моя справа перебуває на особливому контролі у ФСБ, тому про будь-які акції, що їх я організовую перед фінляндським парламентом, місцеві пропутінські маріонетки воліють мовчати. На це їм дали вказівку "згори". І не хай би це стосувалося тільки фінів, але ж так звана "позасистемна" російська опозиція теж ані пари з вуст, принишкла і ніби немає мене з моїми протестами за розвал РФ. То хто ж з нас справжній борець із режимом тоді?», – слушно запитує Андрєй Романов.

Уральський самостійник підсумовує, що у вищевикладеній ситуації йому особисто немає на кого покладатися крім як на себе, адже Кремль тримає руку на пульсі внутрішніх справ своїх західних сусідів і змушує поборювати будь-який прояв антиросійського інакодумства.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський пропагандист Пьотр Толстой днями запропонував загарбати Фінляндію та країни Балтії.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Ще двох фігурантів справи Nexta Яна Рудика і Степана Путила заочно засуджено до 19 і 20 років колонії відповідно.
22 травня, 13:32
Політика
Також Лерос звернувся до суду через усунення від участі у засіданнях Ради
23 березня, 14:25
Світ
Російські спецслужби продовжують чинити тиск на інакодумців. Причому у фокусі як ті, кого вдалося заґратувати, так і ті, хто на еміграції.
08 березня, 20:07
Опінії
Сотні людей, яким загрожує тривалі терміни ув’язнення, вивозяться з країни групами
15 лютого, 16:35
Кримінал
9 годин в окремій камері та штраф – ціна кількарічної боротьби політичного емігранта з Магнітогорська, якого намагаються видати ФСБ.
26 січня, 19:09