Уральський самостійник закликав владу Фінляндії перестати плазувати перед Кремлем

СВІТ
17 січня, 07:42
Уральський самостійник закликав владу Фінляндії перестати плазувати перед Кремлем

Наперекір гучним заявам фінляндських урядовців і політиків, Гельсінкі лишається одним із небагатьох прислужників Москви на Заході.

Таку думку кореспонденту інформаційної агенції "Останній Бастіон" висловив представник руху "Вільний Урал" ("Свободный Урал") Андрєй Романов, який живе на вигнанні у Фінляндії.

Російський політемігрант не перший місяць організовує щоденні протести під парламентом північноєвропейської країни з єдиною метою – змусити тамтешню владу перестати плазувати перед Кремлем.

«Фіни, якби вони не хотіли довести зворотне, відкрито допомагають РФ. І приймають у себе тільки тих, хто не псує їхню дружбу з РФ, і якщо, звісно, путінський режим не проти. Я коли до них приїхав, як лідер уральських робітників, хто боровся проти місцевого олігарха, проти Путіна, але був не проти нової Росії. Коли отримав політичний притулок у 2015 році, хлопці-уральці втягнули мене у самостійницький проєкт Уральської Республіки, згодом я зрозумів, що це моє, що це продовження боротьби за нові горизонти. Але, якби я одразу приїхав як регіоналіст, хто виступає за незалежність Уралу, я не отримав би притулку у Фінляндії, мене б віддали на поталу путінським чекістам. Така у них тут змовницька політика», – стверджує Андрєй Романов.

Представник руху "Вільний Урал" додає, його протести влада Фінляндії, поліція Гельсінкі та ЗМІ стали не помічати рівно після того, як президент Саулі Нійністьо відвідав у Москві кремлівського "бункерного щура".

«Моя справа перебуває на особливому контролі у ФСБ, тому про будь-які акції, що їх я організовую перед фінляндським парламентом, місцеві пропутінські маріонетки воліють мовчати. На це їм дали вказівку "згори". І не хай би це стосувалося тільки фінів, але ж так звана "позасистемна" російська опозиція теж ані пари з вуст, принишкла і ніби немає мене з моїми протестами за розвал РФ. То хто ж з нас справжній борець із режимом тоді?», – слушно запитує Андрєй Романов.

Уральський самостійник підсумовує, що у вищевикладеній ситуації йому особисто немає на кого покладатися крім як на себе, адже Кремль тримає руку на пульсі внутрішніх справ своїх західних сусідів і змушує поборювати будь-який прояв антиросійського інакодумства.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський пропагандист Пьотр Толстой днями запропонував загарбати Фінляндію та країни Балтії.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Кримінал
Уродженець міста Томськ і опозиційний громадський діяч Ігор Кузнєцов, який боровся з Кремлем, не бачитиме волі до початку літа.
14 лютого, 08:37
Політика
Окупанти засудили двох кримських татар до 11 років колонії суворого режиму
11 лютого, 14:35
Світ
Усе для своїх, для чужих нічого – за таким принципом працюють органи виконавчої влади Фінляндії, видаючи ґебістам російських біженців.
31 січня, 08:37
Війна
Окупанти у Криму тримають у неволі щонайменше 116 людей за політичними чи релігійними мотивами
27 січня, 20:35
Світ
Прослуховування, стеження, погрози та сфабрикована справа про наркотики
23 січня, 18:30
Світ
Українського режисера Євгена Лавренчука випустили зі слідчого ізолятора під домашній арешт
21 січня, 15:58