Борис Джонсон застеріг від пошуку “поганого миру” в Україні

ВІЙНА
24.06.2022, 14:13
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон

"Українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, в Сіверськодонецьку, а потім у районі сухопутного мосту на півдні"

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон попередив, що країни G7 і союзники по НАТО не мають заохочувати Україну погоджуватися на невигідні умови миру тоді, коли жорстока війна росії затягується.

Про це повідомляє видання Politico.

Джонсон повторив про своє занепокоєння тим, що зараз у світі настало багато втоми від України. Він закликав західні держави “дати українцям стратегічну витривалість”.

“Моє послання колегам по G7 і в НАТО зокрема… зараз не час домовлятися і заохочувати українців погоджуватися на поганий мир, на мир, заради якого їм пропонують відмовитися від частини території в обмін на припинення вогню”, – сказав Борис Джонсон, виступаючи перед журналістами, які подорожували з ним до Руанди.

Він попередив, що такий сценарій стане катастрофою, яка, ймовірно, надасть сміливості кремлівському бункерному щуру владіміру путіну і завдасть світові додаткових економічних збитків.

“Настав час визнати, що українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, в Сіверськодонецьку, а потім у районі сухопутного мосту на півдні”, – додав він.

Борис Джонсон наголосив на важливості продовольчої безпеки, вирушаючи на зустріч глав урядів країн Співдружності в столиці Руанди Кігалі.

“Деякі з найбідніших країн світу абсолютно залежать від постачання зерна з України”, – сказав Джонсон.

Борис Джонсон виключив відправку флоту для розблокування українського експорту, але наголосив на необхідності знайти спосіб вивезення зерна, який не перебуває під контролем путіна.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
“Але це не означає, що вони цього не зроблять”
25 березня, 15:05
Політика
"Ми є членами НАТО і Європейського Союзу вже 19 років. Хіба в нас... гірші люди, ніж "старі" європейці? Чи ми ще не там?"
23 березня, 09:10
Світ
"Ми не ідіоти, обидва автократи мають припинити агресію"
21 березня, 13:30
Світ
Пекін і Москва "посилюють свою співпрацю й відносини, особливо останнім часом".
20 березня, 08:25
Світ
Миротворцю Джозефу Байдену не вдалося стримати війну, тоді як Владімір Путін зміг завадити більш активної західної допомоги Україні.
17 березня, 17:13
Світ
Попри швидку модернізацію, армія Китаю не має нового бойового досвіду.
08 березня, 13:46