Борис Джонсон застеріг від пошуку “поганого миру” в Україні

ВІЙНА
24.06.2022, 14:13
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон
Прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон

"Українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, в Сіверськодонецьку, а потім у районі сухопутного мосту на півдні"

Прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон попередив, що країни G7 і союзники по НАТО не мають заохочувати Україну погоджуватися на невигідні умови миру тоді, коли жорстока війна росії затягується.

Про це повідомляє видання Politico.

Джонсон повторив про своє занепокоєння тим, що зараз у світі настало багато втоми від України. Він закликав західні держави “дати українцям стратегічну витривалість”.

“Моє послання колегам по G7 і в НАТО зокрема… зараз не час домовлятися і заохочувати українців погоджуватися на поганий мир, на мир, заради якого їм пропонують відмовитися від частини території в обмін на припинення вогню”, – сказав Борис Джонсон, виступаючи перед журналістами, які подорожували з ним до Руанди.

Він попередив, що такий сценарій стане катастрофою, яка, ймовірно, надасть сміливості кремлівському бункерному щуру владіміру путіну і завдасть світові додаткових економічних збитків.

“Настав час визнати, що українцям потрібна допомога, щоб змінити динаміку на Донбасі, в Сіверськодонецьку, а потім у районі сухопутного мосту на півдні”, – додав він.

Борис Джонсон наголосив на важливості продовольчої безпеки, вирушаючи на зустріч глав урядів країн Співдружності в столиці Руанди Кігалі.

“Деякі з найбідніших країн світу абсолютно залежать від постачання зерна з України”, – сказав Джонсон.

Борис Джонсон виключив відправку флоту для розблокування українського експорту, але наголосив на необхідності знайти спосіб вивезення зерна, який не перебуває під контролем путіна.

Читайте також:
Економіка
На тлі російської агресії проти України між Брюсселем і Пекіном зростає напруження. В Європі побоюються монополії китайської промисловості.
12:51
Політика
Необхідно чітко продемонструвати, що кордони в Європі не можна змінювати силою.
09 грудня, 16:16
Опінії
Нас у США тепер не підтримують не лише республіканці, але й демократи.
07 грудня, 16:30
Політика
Це боляче визнавати, але нам потрібні нові наративи для світу. Бо ті, що працювали перший рік великої війни — зараз уже не діють.
06 грудня, 16:05
Війна
Демократи в США не переконали республіканців допомогти Україні.
06 грудня, 10:05
Світ
Таке рішення прийняли після того, як Біньямін Нетаньяху наказав шпигунським агентствам розробити план ліквідації членів ХАМАСу.
05 грудня, 17:35