Боровся за свободу України і безпеку Польщі

ВІЙНА
25 березня, 11:20
Боровся за свободу України і безпеку Польщі

У бою за Україну загинув командир взводу Інтернаціонального легіону на ім’я Міхал

Один доброволець із Польщі загинув, боронячи Україну. Ще двоє - поранені та перебувають у важкому стані. Також поранено двох польських волонтерів.

Про це повідомив міністр канцелярії Ради міністрів Польщі Міхал Дворчик, інформує медіа агенція "Останній Бастіон".

"Сьогодні (у п’ятницю. - Ред.) загинув черговий український військовий - громадянин Польщі", - написав він у твіттері.

Дворчик додав, що двоє інших польських громадян, які зазнали поранень на фронті декілька днів тому, все ще перебувають у важкому стані.

Ще одного з двох польських волонтерів-медиків потрапили під обстріл в зоні бойових дій, вивезено на подальше лікування до Польщі. Іншого, важкопораненого, перевезли з Дніпра до Києва.

За даними журналіста Polsat News Матеуша Ляховського, загинув командир взводу Інтернаціонального легіону на ім’я Міхал. Він перебував в Україні від квітня минулого року. Через місяць у нього мав закінчитися контракт, і він планував повернутися до Польщі, аби передавати у польській армії досвід, здобутий в Україні.

За словами журналіста, декілька місяців тому Міхала було поранено. Він міг відпочити довше, але перед Різдвяними святами повернувся на фронт.

"Він неодноразового говорив, що бореться за свободу України і безпеку Польщі", - наголосив Ляховський.

Журналіст підкреслив, що Міхал був скромним, дбав за свій особовий склад, був втіленням солдатської честі.

Місяць тому Міхал був нагороджений орденом “За мужність” ІІІ ступеня.

Редакція "Останнього Бастіону" висловлює щирі співчуття рідним і близьким Героя, дякуємо за Чин і пам'ятаємо внесок багатьох громадян інших країн у нашу визвольну боротьбу.

Читайте також:
Війна
Підступна війна, розпалена російською агресією 9 років тому, продовжує забирати кращих із найкращих, розкручуючи жорна смерті.
28 травня, 21:19
Некролог
Під час виконання бойового завдання на Бахмутському напрямку Східного фронту своє життя віддав наш земляк музикант В'ячеслав Родіонов.
22 травня, 19:33
Війна
Обороняючи Україну поліг воїн 116 ОБрТрО, депутат Полтавської міськради Юліан Матвійчук
21 травня, 11:30
Некролог
Жорна російської агресивної війни забирають в української нації кращих із кращих, тих, хто мав би творити, а не гинути у Донецьких степах.
19 травня, 20:23
Некролог
Вірний син Волинської землі спочив вічним сном як справжній козак під час виконання бойового завдання на Бахмутського напрямку.
18 травня, 19:45
Некролог
Обірвалося життя колишнього очільника Надержинщинської сільської ради Григорія Варави
18 травня, 15:30