Божа Благодать Степанова

Опінії
05.03.2021, 10:45
Божа Благодать Степанова

Хроніки турборежиму

Журналіст

Чим далі, тим чудніше з цією індійською ковідо-вакциною.

Як скомпроментований виробник став ексклюзивним постачальником шмурдяка до України ?! Читайте і дивуйтесь!

Небайдужа людина, яка працює "в системі" і побажала залишитися невідомою, розповіла мені таке (з посиланнями на джерела доказів).

В Україну надійшла індійська ковід-вакцина виробництва компанії Серум Інститут Індії Пвт. Лтд. Імпортером вакцини Степановим була визначена фірма-прокладка ТОВ "Божа благодать".

Держслужба України з лікарських засобів у 2018 році проводила інспекційну перевірку виробництв лікарських засобів вимогам належної виробничої практики.

Це перевірка на міжнародний стандарт GMP. Вважається, що тільки за наявності сертифіката відповідності стандарту GMP, виробника лікарських засобів можна вважати надійним.

За результатами перевірки в 2018 році компанії Серум Інститут Індії Пвт. Лтд. було ВІДМОВЛЕНО У ВИДАЧІ СЕРТИФІКАТА відповідності на імунобіологічні лікарські засоби. Простими словами, вакцини виробництва цієї компанії заборонили використовувати в Україні через невідповідність виробництва стандарту GMP.

Повідомлення про це розміщено на офіційному сайті служби.

Божа Благодать Степанова_1

Мабуть, ця індійська кустарно-шарашкіна контора запропонувала найвищі відкати бонзам ковідо-істерії в Україні, тому у 2021 році раптом відбувається наступне.

Перше відділення довбаного цирку:

19 січня депутат Михайло Радуцький ( "Доктор Смерть") вносить в Раду законопроєкт про внесення змін до закону про лікарські засоби. 29 січня Верховна Рада блискавично приймає законопроєкт, а вже на наступний день його підписує Зеленський (пощастило ж з президентом) і 31 січня закон ВЖЕ НАБУВ ЧИННОСТІ.

У чому прикол цього закону №1159-IX ? Пункт 2 закону надає дозвіл на екстрене застосування в Україні (без перевірок, сертифікації та іншої "непотрібної", на думку Радуцького-Степанова-Зеленського, бюрократичної фігні), лише на підставі реєстраційного свідоцтва, виданого за спрощеною процедурою (тобто, без фактичної перевірки - просто на підставі документів "заявного характеру") вакцин виробництва ряду країн, в тому числі Індії.

Тобто, тепер компанії Серум Інститут Індії Пвт. Лтд., відповідно до закону, стало вже не потрібно відповідати вимогам GMP. Щоб бути надійними для України, їм досить просто бути індійською компанією.

Друге відділення довбаного цирку:

Починається тиск на чиновників Міністерства охорони здоров'я з боку вищевказаних "трьох богатирів". Вимагають прийняти новий порядок реєстрації лікарських засобів "за спрощеною процедурою", щоб через реєстрацію проштовхнути вищевказану "фірму".

Однак, в міністерстві виникає тихий бунт. Ті, у кого залишилася совість, всіляко саботують злочинний наказ "зверху".

Зокрема, вони відмовляються створювати "спрощений" порядок, в якому не буде вимог GMP. Оскільки такі дії мають далекосяжні негативні наслідки для всієї системи громадського здоров'я. Це відкриє скриньку Пандори, а точніше - відкриє Україну для всякого шмурдяка і відвертої отрути, яка хлине в аптеки, і якою будуть повільно, але впевнено труїти українців.

В результаті, з Державного експертного центру МОЗ були звільнені керівники департаментів, які відмовилися виконувати злочинний наказ. Серед них експерти високої кваліфікації, які пропрацювали по 20 років. Також був звільнений Костянтин Кузьменко - заступник директора з питань реєстрації лікарських засобів.

ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12 квітня, 08:01
Світ
Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів
19 січня, 18:28
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08 січня, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28
Опінії
Забрала би їх холєра...
09.11.2021, 09:07