Велика Британія скасує більшість коронавірусних обмежень до кінця січня

СВІТ
19.01.2022, 18:28
Ілюстративне фото
Ілюстративне фото
Фото: BBC

Британія скасовує носіння масок та Covid-паспортів

У Великій Британії вирішили скасувати заходи боротьби з коронавірусом, включаючи вимогу носити захисні маски, перебувати на самоізоляції, працювати з дому, а також сертифікати про вакцинацію. Про це заявив прем’єр-міністр країни Борис Джонсон під час виступу в парламенті 19 січня.

«У країні загалом ми продовжуватимемо пропонувати використовувати маски для обличчя в закритих або людних місцях, особливо коли ви контактуєте з людьми, яких зазвичай не зустрічаєте, але більше не буде кримінальної відповідальності для будь-кого, хто вирішить не носити їх», – сказав він.

За словами Джонсона, вже відзавтра, 20 січня, не будуть вимагати носити маски у шкільних класах.

Окрім цього, з наступного четверга, 27 січня, у Британії скасують вимогу щодо Covid-сертифікатів.

«Організації, звичайно, можуть добровільно використати Covid-документ, але ми припинимо обовʼязкову сертифікацію статусу Covid в Англії», – сказав Джонсон.

Також британський прем’єр підтвердив намір скасувати вимогу щодо самоізоляції «найближчими тижнями», але зауважив, що поки люди, в яких буде позитивний результат тесту на коронавірус, повинні будуть перебувати на самоізоляції.

«Чинність положень про самоізоляцію закінчуються 24 березня, і я дуже сподіваюся, що не продовжуватиму їх», – заявив він.

Окремо Джонсон повідомив, що також буде переглянуто правила подорожей.

Читайте також:
Світ
Нова загроза людству отримала назву на честь морського чудовиська.
10 січня, 22:02
Світ
Підхід влади КНР до коронавірусу у вигляді "нульової терпимості" виявився помилковим, тепер за це розплачуються громадяни.
12.04.2022, 08:01
Економіка
Адміністрація президента Джозефа Байдена пообіцяла не допустити відсутності медикаментів в американських аптеках і лікарнях.
08.01.2022, 12:45
Полтава
Для кожного хворого коронавірусом українця медична допомога у стаціонарі є безоплатною.
03.12.2021, 10:16
Полтава
Пандемія коронавірусу на території Семенівської громади Кременчуцького району набирає обертів; кількість заражених збільшується.
11.11.2021, 08:28
Опінії
Забрала би їх холєра...
09.11.2021, 09:07